Signal

Ár:   330 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Family Herbal Fresh fogkrém olyan természetes eredetű, frissítő tulajdonságairól ismert növényi kivonatok gazdag keverékét tartalmazza, mint a menta, zsálya, mirha és eukaliptusz. Harcol a rossz lehelet ellen és hosszantartó friss érzést biztosít. Erősebb fogak fogszuvasodás elleni védelemmel.

butterfly.6927

2014. május 23.

Nem szeretem az ízét... amúgy az ára miatt elfogadható csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Nem szeretem az ízét... amúgy az ára miatt elfogadható csak.

PetraRéka

2014. április 14.

Jó ízű,kellemes vele fogat mosni.Jól habzik.Üde leheletet biztosít.Ára korrekt.Amiért leváltottam,fogaim érzékenysége miatt próbáltam ki mást,ami végül is bevált /Sensodyne repair & withening/.De akinek nincs ilyen jellegű panasza,jó szívvel ajánlom!
One euro-ban olcsóbb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

One euro-ban olcsóbb! :)

csontosmeggymag

2014. április 9.

Nos nem vagyok maradéktalanul elégedett vele. Nem olyan régen vettem és mindjárt kifogy. Ebből azt szűrtem le, hogy kevés van benne, pedig nem. Egyszerűen csak többet kell rátegyek a fogkefére ahhoz, hogy rendesen tisztítson. Nem habzik eléggé, vagy nem tudom. Az ízével és a friss szájérzettel elégedett vagyok. Csupán nem elég belőle egy borsónyi. (Szó szerint mindig egy borsószemnyi méretűt nyomtam az eddigiekből.) Három csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

jégvirág

2013. október 1.

Régebben gyakran volt itthon ilyen, igazából én sosem voltam vele megelégedve. Olyan mintha nem tisztítana rendesen, pedig én aztán eléggé súrolom a fogaimat. Pl. egy parodontax fogkrém után igazán tisztának érzem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

siss

2013. július 2.

Jelenleg ezt használom,jó kis fogkrém.Habzik rendesen és megfelelően tisztít.Ízre teljesen olyan mint az Airwaves Extreme rágó.Nagyon jó friss mentolos íze van,de mégsem marja szét a számat.Eddig bejön.360 ft volt a 75 ml,még árban is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

angeltear

2013. május 19.

Nekem nagyon bejött, az íze szerintem nagyon jó, jól tisztít és némi fehérítést is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

lau0825

2013. május 18.

Kedvenc fogkrémem, jót tesz az ínyemnek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Kedvenc fogkrémem, jót tesz az ínyemnek is.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!