Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

mimmike

2019. március 6.

Kipróbáltam mindhárom újítást. A másik kettő szépen tisztít, ízükben semmi különös. Ez nagyon fincsi, de látszólag egyáltalán nem hatékony. Szerintem nem tisztít jól. Fél tubusnál le is cseréltem. Maradok az eredeti long active-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Renus

2019. március 6.

Nekem tetszik, a kókuszt egyenesen imádom.
Jól tisztít, nem tudok rá rosszat mondani.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Nekem tetszik, a kókuszt egyenesen imádom.
Jól tisztít, nem tudok rá rosszat mondani.
5 csillag.

DFI

2019. március 6.

Ez borzasztó. Kókusz íz sehol, ellenben van jó kis dianás cukor. Kár volt megvennem. Egyes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

azursatellite

2019. március 5.

Kifejezetten élvezetes az íze, hatékonyan tisztít, noha nem is fehérít, de vannak alkalmak mikor egyáltalán nem kívánom a mentolos fogkrémeket, erre tökéletes alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Anheszenamon

2019. március 5.

Szeretem, jelenleg is ezt használom. Nem vettem észre, hogy kevésbé tisztítana mint bármely másik fogkrém. Az íze meg egyenesen felüdülés a sok mentolos borzalom után. Elképzelhető, hogy újra is fogom venni, bár szeretnék más termékeket is kipróbálni, mert én ilyen kísérletező típus vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Sajtosbob

2019. március 5.

Nekem tökéletesen működött, nem volt vele semmi gond. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nekem tökéletesen működött, nem volt vele semmi gond. Csak ajánlani tudom. :)

tengeritehen

2019. március 5.

Érdekesek az itteni vélemények: vagy szeretni vagy utálni lehet. Lányok, bevallom, én szeretem, sőt már újravettem. Valahogy feldob a fura kókuszos íze, mintha fehérítene is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

TheNancy07

2019. március 4.

UP: Kidobtam, pedig több, mint a fele megvolt. Egyszerűen ízre és tisztításra sem, pénz kidobás. :(

Őőő... uuummm... nem. Szeretem a kókuszt, de ennek pont olyan íze van, mint az "elvan" márkájú kínai 1 kilós csoki bonbon kókuszos csokija. Borzalom :D És tényleg nem lesz tőle friss lehelet. Tisztítása elmegy, de az se az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

LittleSpark

2019. március 1.

Imádom a kókuszt, szóval gondoltam kipróbálom, olyan rossz nem lehet. És valóban tök jó íze van, édeskés, kókuszos, enyhén mentolos. Jól tisztít, megfelelően habzik. Ez egy visszatérő fogkrém lesz a polcomon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nikolaj

2019. február 25.

Nagyon kellemes ízű, órákig friss érzetet/leheletet hagy maga után. Eddig nagyon tetszik, különleges ez a mentol-kókusz páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.