Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

tiszaboglarka

2018. október 29.

A Glamour-napokon csaptam le rá kedvezményesen. Habár imádom a kókuszt, egy kicsit tartottam tőle. De kellemeset csalódtam. Nagyon finom íze van, nem túl erős és a habzása is megfelelő. Azt hiszem megtaláltam a tökéletes fogkrémet. Teljes áron is újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Clementine

2018. október 28.

Imádom. A legjobb fogkrém amit valaha használtam. Jól tisztít és az íze is fantasztikus. És fogmosás után sem szárad ki a szám mint eddig mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Lanett

2018. október 23.

Eddig még csak kétszer használtam, de azt kell mondjam imádom. Fogmosás közben egy gyerekként imádott, már retro kókuszos csoki ízét érzem a számban, sajnos a nevére már nem emlékszem. És jól tisztít, fehérebbek a fogaim használata után. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

handig

2018. október 22.

Tényleg nagyon frissítő, jó íze van. Nem túl erős benne se a kókusz se a mentol pont tökéletesen keverednek. Élmény vele a fogmosás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Andi777

2018. október 20.

OOooooMaaaajGaaaad!! Ha kokusz,akkor rogton ide vele! Ahogy meglattam,hogy megjelent egy kokuszos fogkrem azonnal rohantam megvenni... 😂 imadom!!! Legeslegjobb! Vegre valami uj valami mas,valami eszmeletlen jo! Fincsi kokuszos mentolos iz,friss lehellet! Aldom az eszet aki kitalalta!! ❤️❤️❤️❤️💝Fogaim elete vegeig ezt fogom hasznalni. 💁🏼‍♀️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

zorica85

2018. október 17.

Jaj...engem a kókusszal rögtön meg lehet venni, szaladtam érte miután láttam a reklámját. :D Megvettem teljes áron, kipróbáltam, ma jött velem még két tubus, mert akciós épp a kétbetűs drogériában. :) Nagyon fincsi kókuszos-mentolos, nem csípős, géles áttetsző állagú, nem habzik túlságosan. Nekem bejött, pláne mert úgy látom fehéríti is a fogaimat. Maradok ennél egy időre biztosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Ennie86

2018. október 14.

Nem vagyok oda a signal fogkrémekért, de ez baromi jól sikerült koncepció. :) Üdítő ez a kellemes kókuszos íz a menthol mellett. (Amúgy is oda meg vissza vagyok a kókuszos dolgoktól) Remekül tisztít, és ami meglepő a számomra, hogy tényleg kitart 2 fogmosás között a hatása. Nem lesz lerakódás a fogaimon, ahogy más fogkrémek után. Szerintem megtaláltam a számomra nagybetűs fogkrémet! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

pipicsirke

2018. október 12.

Nem szeretem a márkát de ez a fogkrém egész jóra sikerült :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Nem szeretem a márkát de ez a fogkrém egész jóra sikerült :)

vicus11

2018. október 11.

3 napja használom, de imádok vele fogat mosni! Kellemes kókusz íze van, ami üdítő változatosság a sima mentolos fogkrémek után. Jól habzik, jó ára is van, tuti újravevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Sheila

2018. október 8.

Amikor megláttam hogy kókuszos, már repült is a kosaramba. Aztán kipróbálás után másnap mentem vissza és vettem még egyet tartalékba. Asszem ezzel mindent elmondtam, de részletezve: szuper fogkrém, végre nem az egyen mentolos íz, ez egyszerre kókuszos és enyhén mentolos. Jól habzik, szépen tisztít, hogy mennyire fehérít, azt nem tudom, de élmény vele fogat mosni, rákattantam az ízére. :-) Ki fogom próbálni a sorozat többi darabját is (főleg a szegfűszeges ízű izgat még) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.