Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Morla

2018. október 2.

Két használat utáni tapasztalat:
- jól habzik,
- nem nagyon csípős,
-Nekem diannás-kámforos ízű, amiben enyhe kókusz is érződik néha,
-csillogóvá teszi a fogakat!
Jó, többször vevős lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Két használat utáni tapasztalat:
- jól habzik,
- nem nagyon csípős,
-Nekem diannás-kámforos ízű, amiben enyhe kókusz is érződik néha,
-csillogóvá teszi a fogakat!
Jó, többször vevős lesz szerintem.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.