Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

noradrenalin

2019. december 1.

Nekem nagyon tetszik az íze, de semmi extra, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nekem nagyon tetszik az íze, de semmi extra, jól tisztít.

SzabinaL

2019. november 25.

Nagyon finom, de fehérítő hatású fogkrémnek nem nevezném :) igaziból fogkrémnek sem nevezném, mert egy ilyen édes-kókuszos ízű és illatú, krém állagú cukorpaszta, ami maximum a szájbelső "felfrissítésére", a szájíz kellemesebbé tételére lehet használni, erős, fűszeres ételek után teljesen hatástalan. Ebből adódóan az ára is érthetetlenül magas.

Csillagot azért kap, mert értékelem a próbálkozást, hogy valami egyedivel és különlegessel álltak elő és próbáltak a természetes összetevők terén maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Gabria

2019. november 12.

Ez volt az a fogkrém, amit semmi pénzért meg nem vennék. Egyrészt az ember már-már megszokja a sok használatban a mentolt, érdekes volt, hogy ebben nincs, de ez még nem lenne olyan nagy baj. Viszont amitől olyan furcsa volt, hogy hagyott a számban [de a pároméban is] egy nagyon fura érzetet, mintha egy réteg lett volna a szájpadlásunkon, fogunkon. Nagyon nem szerettük, oda is adtuk a szüleimnek, mert nem bírtuk elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

2019. november 12.

Finom illat és íz. Egy teljesen átlagos fogkrém, fehérítő hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

bizsuka

(!)
2019. november 3.

Tesztelésre kaptam, és mivel hagy egy furi érzetet fogmosás után, nem lett a kedvencem. Az íze elmegy, de fogmosás után nekem hiányzott a friss, mentolos íz. Elhasználgattam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

lavendersky

2019. október 29.

Az íze különleges, tényleg kókuszos. A számat viszont nagyon szárította. Fogfehérítő hatása nálam egyáltalán nem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

haszi79

2019. október 26.

Jó az íze, hatása hosszan érződik a szájban, evés-ivás után is jelen van. Fehérítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

kakaska

2019. október 20.

Finom az illata és az íze is. Kicsit száraz érzést hagy a szájban valóban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Finom az illata és az íze is. Kicsit száraz érzést hagy a szájban valóban.

Viky0123

2019. október 20.

Nagyon jó kókuszillata, íze van, a mentol sem túl erős benne. Szépen tisztít. Tényleg maradt egy enyhe száraz érzés a számban, de kb 1 perc alatt elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

RitaJudit

2019. október 19.

Magamnak vettem, de a kókuszfinnyás férjem is ráállt, ami nagyon sokat elmond. Szépen tisztít, nagyon kellemes, nem zavaró íze van. Én estére amúgy is lightosabb fogkrémet szeretek, közvetlen alvás előtt mosok fogat, és nem szeretem az erős mentolos ízt éjjelre. Igaz szájvizet is használok, de ebből is kevésbé nyomulós ízűt. Újra vettük, és venni is fogjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.