Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

lillak

2019. október 18.

Nagyon tetszik a kókuszos íz és jól is tisztít. A többek által említett szájszárazságot én szerencsére nem tapasztalom, bár használok utána szájvizet is, lehet hogy ennek a típusától is függ a dolog.
Felváltva szoktam ezzel és egy mentolosabb fogkrémmel fogat mosni, így nem unom meg, megmarad a "különlegesség" érzete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

SugarB

2019. október 18.

Jaj, nagyon imádom, mindig van otthon egy tubus (Mindig két fogkrém van megbontva az ízkülönbségek miatt :D ). Szépen tisztít, alapos, és én imádom ezt a kókuszos megoldást! Odavagyok a kókuszért, de féltem, hogy fogkrémben még nekem is sok lesz...hát nem...nagyon kellemes, és friss így is. Nálam ez csillagos ötös, de ez tényleg nagyon ízlésfüggő termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

pilluska

2019. október 6.

Nagyon jól tisztított, de nekem ezt a kókuszos ízt nem sikerült megszeretnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Nagyon jól tisztított, de nekem ezt a kókuszos ízt nem sikerült megszeretnem.

liljaa

2019. szeptember 17.

Imádnám, de iszonyú száraz érzést hagy maga után, repesve várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

orsi0210

2019. szeptember 14.

Kíváncsiságból vettem, mert kedvelem a kókuszos ízeket, és nehezen tudtam elképzelni egy fogkrémben. A fogkrém íze igazi, finom kókuszkrémre emlékeztető. Tisztító hatása is megfelelő.
Ami viszont kellemetlen, az a használata utáni szájszárazság. Ez utóbbi miatt nem fogom újravenni, de örültem, hogy kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ClaraWolf04

2019. szeptember 2.

Már szinte teljesen el is fogyott az első tubus. Eleinte féltem az ízétől, de nagyon kellemesen kókuszos, örömmé vált a fogmosás vele, nem kell félnem attól, hogy megint szétmarja a rosszízű menthol a számat. A szárazság elkerülhető, ha szájvizezik az ember utána. Gyönyörűen tisztává varázsolja a fogaimat, emellett egy árnyalatot fehérített is rajta. Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

mintberry.crunch

2019. augusztus 18.

Abban reménykedtem, hogy hasonlít az ORAL-O-SEPT Coconut ice fogkrémhez, amit nagyon szeretek, de négyszer annyiba kerül mint ez. Nekem bejön a kókuszos íz (a mentolt kifejezetten nem szeretem), szerintem jól tisztít, de annyira nem kellemes, mint az oral-o-sept. Sajnos tényleg szárítja a szájüreget, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

VanillaLeaf

2019. augusztus 12.

Nagyon furcsa volt nekem ez az íz fogkrémben... A kókusz az egyik kedvenc ízem, de fogkrémbe nagyon nem illik. Az ízén kívül egyéb gond nem volt vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

rekucccc

2019. július 31.

Hatalmas csalódás számomra :( Imádom a kókuszos dolgokat, és egyik barátnőm, valamint az itteni csupa pozitív vélemény hatására vettem meg. Már az illata sem jött be, de az íze az igazán brutál, szinte rosszul vagyok tőle. Nekem fogkrémben ez az ízvilág nagyon nem. Képtelen vagyok vele rendesen, sokáig mosni a fogam:( Fogmosás után pedig nagyon száraz érzést hagy a számban, muszáj innom rögtön utána. Nagyon sokat vártam tőle, de sajnos nekem egyáltalán nem vált be, ellenben a párommal, aki imádja, szóval amiatt nem aggódok, hogy nem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

fancsa0018

2019. július 30.

Mikor bejött a boltokba, egyből rávetettem magam, mert nagyon érdekelt, milyen lehet egy kókuszos fogkrém. Nekem nagyon tetszik, a kókusz íz nem durva, nem gejl, pont elég. Sokáig érzem frissnek a számat. A köverkező a szegfűszeges lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.