Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Csipetke

2019. július 25.

Végre rávettem magam, hogy kipróbáljam. Nagyon szeretem a kókuszos termékeket de nekem ez elég fura, hogy egy fogkrém kókuszos. Az illata tetszik az állaga egy kicsit fura volt elsőre de aztán megszoktam. Finom az íze is és gyorsan hozzá szoktam. Szépen tisztít és sokáig érződik a kókuszos íz és a friss érzés is. Szerencsére alapban sem sárgák a fogaim szóval a fehérítésről nem nagyon tudok véleményt mondani. Szinten tartja a fehér fogaimat. Azt nem merném kijelenteni, hogy megszerettem és újra veszem. De legalább elmondhatom, hogy kipróbáltam ezt a furcsa fogkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

bajanka14

(!)
2019. július 21.

Tesztelésre kaptam, de egeszen pozitivat csalodtam benne. Eleinte nem tetszett az ize( van egy ugyanilyen illatu kezfertotlenitom es folyamat azt gondoltam, hogy olyan mintha kezfertotlenitommel mosnek fogat). Kesobbiekben, tobbszori hasznalat utan osszebaratkoztunk. Nekem, mintha egy cseppet feheritett volna a fogamon is, izre is megszerettuk egymast, viszont hagy egy furi erzetet(szaraz szaj) fogmosas utan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Lunacska

2019. július 11.

Mintát kaptam a DM-ben, 4-5x használtam, tetszik a kókusz íz, nagy ötletnek tartom, hogy eltér a megszokottól, élmény vele a fogmosás. Szépen tisztít, nem túl erős az aroma, kellemes és nem műízű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

fanncsix

2019. július 5.

Főleg az itteni értékelések alapján választottam ezt a kókuszosat, az első pár használat során imádtam, intenzív kókuszos íz, jól tisztít, bár a számat már akkor is száraznak éreztem utána. Így a tubus felénél nem bírom tovább használni, rémes utóíze van már nagyon száraznak érzem utána a szám, és egy cseppet sem lettek fehérebbek a fogaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Esztuci

2019. június 17.

Fantasztikus illata és íze van, de ami miatt igazán megkedveltem az a tisztaságérzetm amit maga után hagy. Eddig is többnyire Signalt használtam, az utóbbi időben a Glossy Chic volt a kedvencem már évek óta, de emiatt a termék miatt lehet hogy lecserélem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

Nazalea

2019. június 13.

Imádok mindent ami kókusz. Tipikus hülye fogyasztó vagyok: reklám,kókusz,veszem. Az íze nekem tetszett nagyon. Viszont agyon szárította a számat,szóval hiába erőszakoskodtam,nem lettünk barátok. Viszont úgyis mindig kapom,hogy nem iszok eleget...hát ez megoldja....fogmosás után azonnal másfél liter víz. Ha nem ivástól szenvedtek,ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

cicagerinc

2019. június 12.

Ha lehetne, akkor 3 és fél csillagok adnék. Az íze volt az indok, amiért megvettem, nagyon érdekelt, hogy milyen lesz. Végül is kellemesen csalódtam, jó vele fogat mosni, és mintha tényleg egy árnyalattal fehérebbek is lennének a fogaim. Viszont!
Fogmosás után 1 órával már olyan rossz a szájam íze, hogy az borzasztó. (főleg, ha nem eszek semmit) Nem tudom miért van ez, de ráadásul fura réteget is hagy a fogamon. ://
Nem fogom újravenni, egy próbát megért és tényleg érdekes élmény vele a fogmosás, már csak a rendhagyó íz miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

SunnySide

2019. június 9.

Teljesen elégedett vagyok. Őszintén csak úgy megvettem kiváncsiságból, de nagyon jól döntöttem. Eddig minden fogmosás utáni idő számomra nagyon kellemetlen volt, mindig azt érzem, hogy valamilyen réteg képződik a számban és hogy kellemetlen ízű és szagú is a szám, gyakran emiatt hányingerem is volt. Ezek a tünetek ezután a fogkrém után teljesen megszűntek. Meglehet hogy a más íz okozza, de egyáltalán nem tapasztalok az ezelőttiekhez hasonlót sem. A lepedékképződés tényleg sokáig gátolva van. A fogaim fehérség viszont nem igazán tapasztaltam változást, de őszintén én nem is nagyon hiszem, hogy egy fogkrém jelentős változást tud nyújtani ilyen téren.

Nagyon elégedett vagyok, már 2x újravettem, más ízesítést is ki fogok próbálni. Remélem az is beválik :)
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Csak ajánlani tudom.

Horvathangelika1

2019. június 3.

Másodjára vettem újra a napokban, tökéletesen bevált. Ez előtt használatban voltak olcsóbb fogkrémek,pl Signal, meg meg drágábbak mint a Himalaya, de ennek sokkal jobb az állaga, íze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

vkata96

2019. június 3.

Évek óta lelkes Himalaya párti vagyok, de ez a fogkrém már akkor felkeltette az érdeklődésemet, amikor elkezdték reklámozni. Akkor úgy gondoltam, hogy minek hagyjak el valamit, ami már bevált, de végül mégis győzött a kiváncsiság. Az íze eleinte nagyon fura volt, de aztán nagyon megszerettem. A tisztító hatásával teljesen meg vagyok elégedve és én nem érzem, hogy szárítaná a számat. Biztos újra fogom még venni, tekintve hogy az ára is kb fele annyi mint a Himalaya és szerintem bőven tud is annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.