Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

KK95

2019. június 2.

Az új kedvenc fogkrémem. Nem szárított és mintha fehérítené is a fogaimat. Az ízét is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

lexyweaver

2019. május 30.

Mentolos kókusztej íze van, nem rossz. Nagyon szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Mentolos kókusztej íze van, nem rossz. Nagyon szárítja a számat.

Kremcica

2019. május 28.

Kíváncsi voltam erre a fogkrémre annak ellenére hogy nem vagyok oda a kókuszért. Kellemes csalódás és nem is olyan fura együtt a mentollal, sőt. Frissít, jól tisztít. A fogfehérítést nem várom el egy fogkrémtől, ahhoz szakember kell. Egyedüli problémám hogy érezhetően szárítja a számat, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Charmingrose

2019. május 28.

Tényleg borzadály... A nagy hype miatt vettem meg akciósan, pár száz forintért... De kb. többet árt, mint használ, mert nagyon kiszárította az egész számat, nyelvemet, szájpadlásom, ínyemet, stb...Gondolom a benne lévő SLS és a többi felületaktív vegyület miatt van ez az erős szárító hatása. Csakis úgy tudtam használni, hogy utána szájvizet (Dr. organic aloe verás) használtam. Nekem az íze sem jött be. Pár próbákozás után a kukában végezte ez a termék, senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kingus23

2019. május 27.

Egy szóval borzalmas.... Sokkal többet vártam tőle, nagy csalódás volt. Az íze sem túl jó, de az állaga sem. Nincs meg a tisztaság érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

hippiesaur

2019. május 27.

Néhány hónapja ezt használjuk a családban. Fehérítő hatása szerintem nincsen, de nagyon tetszik az íze. Kicsit én is érzem a szárító hatását, de ha szájvizet használok utána, akkor ez teljesen elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Orsi2002

2019. május 25.

Nem éreztem a fehérítő hatását és az íze se volt jó. Nagyon szárította a szájpadlásom, amit soha egy fogkrémnél nem tapasztaltam. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Iminbeauty

2019. május 18.

Teljes meglepetés. Sosem használom a márkát és egyáltalán nem vettem volna meg (ha lehet állatkísérlettől mentes márkától vásárolok), de egy barátnőm által kipróbáltam és nagyon megtetszett. Nekem ízlett az enyhén kókuszos íz és jól tisztított a fogakat. Ár-érték arányban szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

mlexa

2019. május 14.

Nagyon ki akartam próbálni, hát megvettem. Az íze nekem egyáltalán nem jön be, valami kis kókusz ízt lehet érezni, de összességében nem kellemes. Habzik, de ilyen szemcsés vagy nem tudom, és nem érzem tisztának utána a fogaimat. Meg miután fogat mostam, vagy fél liter vizet meg kell igyak, annyira kiszárítja a szám. Ilyet még egy fogkrémnél sem tapasztaltam. Egynek el fogom használni, ímmel-ámmal, de újra nem venném, az biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

sildi

2019. május 7.

Szeretem, hogy nem túl erős az íze, reggel ébredés után szoktam fogat mosni és azután jöhet a kávé, ezzel a fogkrémmel nem lesz az első korty kávé mentolízű. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.