Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

Lilluc

2019. május 6.

Az íze valami csodás!!!
Jól habzik, enyhén mentholos, ami nálam +pont, mert nem szeretem a túl intenzív, mentholos fogkrémeket.
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

Update: Tényleg nagyon szárítja a szám.
Update2: Nem hiszem, hogy újraveszem. Nem fehérít, már zavar az íze...olyan mikor fogy már el? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Az íze valami csodás!!!
Viszont a fogaim egy kicsit sem lettek fehérebbek.
Talán hibáját kompenzálja, hogy olcsó és könnyen beszerezhető.

Update: Tényleg nagyon szárítja a szám.

MelindaBB

2019. május 2.

Sajnos 2 tubus után mondhatom, hogy hiába tetszett az íze, az apró dörzsölő szemcsék miatt baromi érzékennyé váltak az eddig szuper fogaim. :( Már hónapok óta kúrálom érzékeny fogakra való fogkrémmel, de még mindig nem az igazi. :( Egy fogkrémnél sem tapasztaltam hasonlót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

bernadettu

2019. május 1.

Mintám van belőle (16 ml), kb a felét már elhasználtam. Az első néhány használat után nagyon tetszett, tényleg olyasmi íze van mint a dianás cukornak és jól habzik.
Sajnos én is tapasztaltam a szájszárazságot illetve azt, hogy ha ezzel mosok fogat indulás előtt és egy óra elteltével eszek valamit tízóraira akkor a fogkrém miatt az ételnek nagyon kellemetlen íze lesz. Nálam emiatt nem lesz kedvenc, pedig eleinte gondolkodtam rajta, hogy egy másik ízben is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

hoberboglarka

2019. április 29.

Tesztelésre kaptam a fogkrémet, amit ezúton is nagyon köszönök. Viszont nekem ez a termék kevésbé jött be, minimálisan éreztem csak a kókusz ízét, inkább egy jellegtelen, mű hatást keltett. Egyébként pedig jól tisztít,kíméletes, fehérítő hatást nem tapasztaltam, viszont nálam is jelentkezett a szájszárazság, ami más fogkrém után nem szokott. Ár/érték arányban egyébként teljesen rendben van, de a jövőben inkább máshoz nyúlnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Wee

2019. április 26.

Nagy pozitívuma, hogy a édes íze miatt már nincsenek éjszakai ellógott fogmosások.
Nekünk bevált mint motivációs tényező.

Viszont nem érezzük, hogy fehérítene pedig már lassan elfogy a tubus.
Nagyon szárítja a szajüreget es az ajakzúgaimat.

Tisztító hatása pedig átlagos, a friss lehellet pedig nem tart ki annyi ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Nekünk bevált mint motivációs tényező.

Viszont nem érezzük, hogy fehérítene pedig már lassan elfogy a tubus.
Nagyon szárítja a szajüreget es az ajakzúgaimat.

Tisztító hatása pedig átlagos, a friss lehellet pedig nem tart ki annyi ideig.

Pipacslany

(!)
2019. április 24.

Tesztelésre kaptam és aligvártam, hogy kipróbálhassam. Jól tisztítja a fogakatés fehérítő hatását is tapasztaltam. Az illatáért és ízéért pedig egyenesen oda vagyok. Nagyon imádom. Ár-érték arányban is szuper, szóval biztosan beszerzem megint, ha elfogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

pattelin

2019. április 20.

Nem szoktam fogkrémeket véleményezni általában! De ez annyira tetszik most!! Nagyon jó az íze, kellemes érzés vele fogat mosni! A kókusz egyszerűen remek!! Fehérít is talán valamennyire, de nem ezért vettem, vannak sokkal jobban fehérítő, de kevésbé jó ízű fogkrémjeim. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Makk Zsuzsó

(!)
2019. április 18.

Tesztelésre kaptam, kb. másfél hete használom. Nekem tetszik a kókuszos aromája, de van benne valami, ami úgy összehúzza a nyálkahártyát, mint a cserszömörcés szájvíz, vagy a vörösbor. Fura érzés, de nem vészes. Minimális fehérítést én tapasztaltam, de csak legfeljebb a sok tea-, kávéfogyasztás folyományait lehet picit orvosolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Debko

2019. április 18.

Nagyon kellemes illatú, gél állagú fogkrém. Kókuszos ízű, de mégis frissítő hatású. Különcebb, mint a többi hagyományos fogkrém, pont ezt szeretem benne. Megéri mindenkinek kipróbálni! Remekül tisztít, nagyon habzik, sokáig tartó friss érzetet ad használata után. Sőt, ár-érték arányban is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Etta22

2019. április 17.

Aki szereti az enyhe ízű fogkrémeket, annak mindenképpen jó választás lehet. Kókuszt szerintem nem sokat látott, enyhe mű jellege van, de elviselhető. Minimális fehérítő hatása van, de aki szuper fehér fogakat remél, az bizony csalódni fog. Megfelelően habzik, az én extra érzékeny fogamat és ínyemet nem bántja, ami elég nagy szó. Viszont biztosan nem fogom újravenni, mert használat után borzasztó száraz nyikorgós marad utána a fogam. Meg sem tudom igazából rendesen fogalmazni, de nagyon zavaró, még sosem tapasztaltam egyetlen fogkrémnél sem hasonlót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.