Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

ann0325

2019. április 17.

Ár-érték arányban szuper. Nagyon jó ez a kókuszos íz, jól tisztít, kellemes érzetet hagy a számban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

patakiboglarka92

(!)
2019. április 16.

Tesztelésre kaptam, elsőre féltem a kókuszos íztől, de végül is nagyon kellemes íze van. Ami miatt nekem nagyon tetszik, hogy utána is sokáig tisztának érzem a számat, nekem ez mindig is problémás volt. A teszt miatt kaptam hozzá egy fogkefét is, nagyon jó puha maga a kefe is és mivel nem túl nagy, ezért sok helyre odafér, ahova egy szélesebb fejű nem biztos. Összességében ez egy innovatív fogkrém és szerintem megéri kipróbálni mindenkinek aki valami újra vágyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Nyuszii22

2019. április 11.

Nem rég vettem egy Rossman üzletben,az árát megérte.Még nem sokszor használtam 2-3 alkalommal,mert van egy masik fogkrémem ami darabban van,de miután az elfogy ezt fogom használni.
Fehérítő hatást nem tapasztaltam én sem,persze 2-3 alkalom után egyből ezt nem is vártam el,az íze kellemes,nagyon jól habzik és mondhatom,hogy az eddig használt és kipróbált fogkrémeim közzül ez a legjobb,olyan értelemben,hogy ettől fogmosás után tényleg tisztának érzem a fogaim.
Szárító hatást talán én is tapasztaltam,de ezt leszámítva jó kis fogkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Szárító hatást talán én is tapasztaltam,de ezt leszámítva jó kis fogkrém.

Evelyn31

2019. április 4.

Szeretem az illatát,szeretek vele fogat mosni. Nincs semmilyen fura utóíze,igazából átlagosnak mondanám. Én se tapasztaltam fehérítő hatását,másik Signál fogkrémmel ellentétben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

nusiiiiii

2019. április 4.

Imádom a kókuszt, így egyből megvettem. Nekem nincs semmi problémám az ízével, jó érzés vele fogat mosni. Fogfehérítő hatása sztem nem igazán van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Csutak

2019. április 3.

Szerintem nagyon rendben van. Ár-érték arányban az egyik kedvencem. Sokáig friss marad tőle a lehelletem, akkor is, ha utána eszek mondjuk. Tisztábbnak érzem a fogaimat, az ínyemet, mindent. :) Az íze sem zavar, nekem öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

bebuska94

2019. április 1.

Kókuszmániásként úgy gondoltam ki kell próbálnom. Hát... Vegyesek az érzelmeim. Kinézetét látva meglepődtem, illata jó volt. Viszont fogmosás közben már kevésbé tetszik🙄 Meglepően jól habzik, fehérítő hatását nem tapasztaltam és kicsit zavar, hogy öblítés után ki van száradva a szám.. ☹️ Egyelőre nem tudom hányast is érdemelne, mivel kedvező az ára, de azon felül semmi különös..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Liara0826

2019. április 1.

Tetszett a csomagolása és még sosem próbáltam kókuszos fogkrémet így kipróbáltam. Mindent szeretek aminek természetes összetevői vannak és ez nem is volt túl drága. Nem bántam meg, ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Zita1991

2019. április 1.

Nekem sajnos elég szürkések a fogaim, így fehérítő hatását nem tapasztalom. A kókuszos dolgokat alapból preferálom, így emiatt is vettem meg próbának, azóta már többet is vásároltam. Szeretem, bár a számat nekem ks szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Muffy

2019. március 30.

Imádom. :) Számomra nagyon kellemes kókusz íze, ugyanakkor frissítő hatása is van. Más signalokhoz képest szerintem ez a leghatékonyabb frissítés szemőpontjából, órákig tart a hatása. Nekem is szárítja valamelyest a számat, de egyáltalán nem vészes, fogmosás után max. fél órán belül már nem érzem. A fehérítő hatásáról sajnos sokat nem tudok mondani, mert hajlamos vagyok odaképzelni a vizuális eredményeket már csak annyitól, ha ígérik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.