Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Long Active Nature Elements természetes kókusz kivonatot tartalmaz, segít visszaállítani a fogak fehérségét és egész nap védi a fogakat a reggeli és esti fogmosás között. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán keresztül.

szivecske

2019. március 10.

Fú nekem ettől nagyon hányingerem lesz... nem jön be az íze, pedig a kakukkfüves verzió bejött eléggé. De a hatása és habzása teljesen átlagos, és utána a lehelet friss marad nálam, irritációt nem okot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Bobettike

2019. március 10.

Nekem nagyon bejön.Tetszik az íze és hogy jól habzik.Fogmosás után sokáig tart az a frissen mosott fog érzés.Valamennyire fehérít is.Ár/érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

zentaidora

2019. március 9.

Szerintem nagyon vicces, én már baromi untam a szokásos mentolos fogkrémeket... Nos, kókuszt én nem annyira érzek, pontosabban nekem a Dianás cukorka jut eszembe róla, amit meg imádok! :) Nekem kiszárítja a számat, ami kicsit kényelmetlen érzés, de nem tart sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Orchideadin

2019. március 9.

Úristen kijelenthetem, ez a világ legrosszabb fogkréme! Először is az íze kókuszos valamennyire igaz, de a lehelletet egyáltalán nem frissíti, az érzet miután fogat mostam semmivel se másabb mint előtte. De ami a legszörnyűbb!! Amióta használom kb 1 hónap alatt 2szer is begyulladt már más-más helyeken a fogínyem! Eddig nem volt ilyen, csak mikor egyszer kihúzták a fogam és nem mostam miatta pár napig fogat rendesen, nos kb ezzel a fogkrémmel meg olyan mintha fogat se mosnék, hiába teszem meg naponta kétszer. A fehérítéshez sincs köze. Aki ezt a fogkrémet kitalálta...😡 Ha valakinek érzékenyebb a fogínye, akkor a közelébe se menjen. Ha lehetne 0 pontot adni vagy minusz pontokat, akkor azt adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Epcike

2019. március 7.

Ízre jó, alapjáraton tetszene is. Fehérítő hatást nem tapasztaltam nála, viszont fogmosás után furcsa mód olyan érzésem van tőle, mintha belülről be lenne kenne valamivel a szám, ezért egész este nyáladzok tőle, mint egy kisbaba. Nem tudom, más is tapasztalt -e ilyet, de borzasztó érzés 😃 Sajnos nem bírtam tovább elviselni, hogy konkrétan folyik tőle a nyálam, a nagy bumm is elmaradt, így fél tubusnál abba is hagytam, senkinek nem jött be a családban sem, végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

lyzsofia

2019. március 7.

5* mindenképp :) Nekem nagyon bevállt, 1.alkalomkor is látszik a változás!Finom az íze és fehérít is tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Andi0415

2019. március 7.

Szeretem a kókuszt. Annyira szörnyű véleményeket olvastam róla mindenütt, de azért megvettem, mert hát kókusz 😁
Láss csodát, hiába furcsa a kókusz és a mentol együtt, elég friss érzetet ad, sajnos a mentol jobban dominál, de maga a fogkrém ellátja a feladatát maximálisan. És nem drága. Ez is szempont, minősége kiváló. Nem tudom mennyire fehérít, azt nem teszteltem, mert egyébként is fehér a fogam. De a család is megszokta, úgyhogy egy darabig ez lesz a sláger. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

picitina

2019. március 7.

Egy kis tubus mintát kaptam belőle ételrendelésemhez, nagyon megörültem, imádom a kókuszt!
Nos az íze tipikus műkókusz, tisztításban olyan mint az átlag (nem voltam elájulva), a leheletem meg közvetlenül fogmosás után olyan volt, mintha órákkal korábban mostam volna fogat!
Röviden, tömören: Se jó íze, se jó szaga, tisztításban se nyújtott kiemelkedőt!
Nem veszem meg, szörnyű! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Röviden, tömören: Se jó íze, se jó szaga, tisztításban se nyújtott kiemelkedőt!
Nem veszem meg, szörnyű! :D

Viola23

2019. március 7.

Kellemes az íze, bár ez inkább egy kicsit "mű" kókusz íz. Alaposan tisztít, talán egy kicsi fehérítős hatása is van. Ezen felül egyéb változást nem tapasztaltam. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Klaudia007

2019. március 6.

Nekem maximális pozitív. Az íze szuper. És hatékony is. Megszünk a fogérzékenységem,az inyproblémám. Hatékonyan,szépen tisztít és a felületi elszíneződéseket is eltüntette. Az ára is jó. Maximálisan elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.