Silanus

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krém kövirózsa kivonatot és Boerhavia Diffusa gyökérkivonatot tartalmaz, halványítja a szeplőket és a májfoltokat. Hidratálja, ránctalanítja az arcbőrt. Napi használata ajánlott.

illusia

2012. július 31.

Semmit nem ér, nem halványított egyáltalán és nagyon zsíros, kifejezetten büdös krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

terke29

2012. június 19.

Nekem semmit sem használt ez a krém,pedig a gyógyszertárban nagy elánnal ajánlották...Se nem halványított,se nem hidratált,és még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

netty1020

2012. június 19.

Nem túl jó. Herbatárban vettem, amikor még nem figyeltem az összetevőkre. Parfüm is van benne, amit utálok minden krémben, samponban, hajbalzsamban..stb. Ez az összetevő felerősítette az ekcémámat. A pigmentfoltok ellen semmit sem ér, pedig sokáig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

titina

2012. április 20.

Pigmentfoltos a bőröm, ezért vettem meg. Nem használom minden nap, mert elég nehéz állagú, kimondottam zsíros. Amikor szárazabb a bőröm, éjszakára bekenem és nagyon jól hidratálja, de hogy halványítaná a foltokat...hát azt én se vettem észre. :( Az illatát szeretem és legalább nem volt drága.
Csak két csillag mert arra, amire vettem nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Csak két csillag mert arra, amire vettem nem használ.

ancsika

2012. március 29.

A hidratálás megvolt,de ezen kívűl semmi más.Hogy halványítja a májfoltot?Az én foltjaim,jóval sötétebbek lettek.Sőtt még több is lett.Ez a krém semmit sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lanolin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)