Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Bőröregedést csökkentő nappali arckrém

• 3 szintű védelmet biztosít a bőrnek
  • UV elleni anyagokkal kiszűri a káros UVA/UVB sugarak 90%-át
  • Szabadgyökök elleni védelemmel védi a kollagén és az elasztin rostokat
  • Serkenti a HSP termelést, hogy megvédje a bőrt bármely stressz ellen
  • Javítja a sejt kohézió védelmét
  • Azonnal hidratált, puhább, nedves és energikus bőrt eredményez
  • Napról napra a bőr visszanyeri ragyogó és fiatalos megjelenését

senskin

2019. január 23.

Az enyémben nincsen fényvédő, de ugyanez amúgy. Nekem kombinált -zsíros a bőröm, de ez önmagában nem elég még nekem sem. Szerintem szárít kicsit, felkentem direkt magában, kicsit ki is pirosított, de lehúzódott ez később. Szóval önmagában kevés és kell alá tényleg bőven szérum, akár két féle is vagy krém ha valakinek szárazabb a bőre. A krém jó, de sose hittem abban, hogyha valami túlságosan drága az a legjobb. Eddig sem voltak ráncaim, de más olcsóbb krémmel is el lehet érni ezt az eredményt. Semmi olyan összetevője nincsen, ami ennyibe kerülne, mint ami a krémbe bele tettek. Ez a többi Sisley, Meg La praire, La Mer stb. krémekre is igaz. Akárhogy számolom a marketing és a reklám mégiscsak többe kerül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

pmoncsi

2018. szeptember 15.

Az elado hölgy hangsúlyozta, hogy ez alá kell szérum vagy másik krém, és így nekem bevált, este is sima és hidratált a bőröm. Az Uv védelem nem iritált, egy 4 ml minta csak nappalra 2 hétig elég.
Az én bőröm kifejezetten finnyás, ami sokaknak jó az nekem nem és fordítva éz ma nálam jobban bevált mint la prairie caviarja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Melanie77

2017. május 3.

Évekkel ezelőtt vettem belőle de 35 körül már kevés mint hidratáló krém.
Pár óra alatt nagyon kiszáradtnak éreztem a bőröm tőle.
Szerintem igazából huszonévesekek való, mivel nekem egyszerre többféle arckrémem van otthon, kentem fölé egy LaPrairie krémet is hogy ne legyen kellemetlen a hatása. Sajnos.
A Sisley amúgy sem a kedvenc márkám, bár jók az arckrémei nekem ödémás lett a szemem az egyik szemkörnyék hidratálójától.
Hetekig nem múlt el antibiotikumot kellett szednem.
Valóban tartalmaz növényi illóolajokat de ezek erősen allergének - szerintem- így nem árt az óvatossággal ezzel a márkával.
Az ára vetekszik a La Prairievel sőt itt még ott drágább is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Évekkel ezelőtt vettem belőle de 35 körül már kevés mint hidratáló krém.
Pár óra alatt nagyon kiszáradtnak éreztem a bőröm tőle.
Hetekig nem múlt el antibiotikumot kellett szednem.
Az ára vetekszik a La Prairievel sőt itt még ott drágább is...

szeliger

2017. április 19.

10 ml minta, tubusos kiszerelésben, kb. három hétre volt elegendő. Fehéres színű krém a Sisley jellegzetes neogranormonos illatával. Az illat a bőr felszínéről gyorsan eltűnik, a krém a bőrre könnyen felvihető, hamar beszívódik. A bőrt jól feltölti, kényelmes, komfortos viselet, egész nap jól hidratál. A Sisley Double Tenseur kiegészítésével a végeredmény nagyon szép, kiválóan lehet rá sminkelni. Eltekintve a horribilis árától semmilyen egyéb kifogást nem tudok felhozni ellene, megvenni nem fogom, de ha bárkitől ajándékba kapnék ilyet, akkor nagyon szívesen kenegetném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

diana35a

2014. január 30.

Nekem az egész Sisley nem jött be, nagyon erősen allergiázálja a bőrt, és tele voltam ragyákkal, bebarnult a bőröm mintha vírus támadta volna meg.
Pár órára hidratál de önmagában szérum nélkül kevés a krém. Inkább huszonéveseknek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.