Skinfood

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrtápláló fátyolmaszk, fecskenyál kivonattal. A maszk anyaga pamut, így gyengéd a bőrhöz, segíti a hatóanyagok könnyebb bőrbe jutását.

svivko

2019. január 21.

Update: 3 éve folyamatosan újra veszem, ez az egyetlen egy fátyolmaszk ami mellett így kitartok. :)

Tudom-tudom, rettenetes gusztustalan, de ne ítélkezz, hogy ne ítéltess! :) Az megvan, hogy milyen undinak tűnt a csiganyálas meg darázsmérges arckence, vagy, hogy az Urea összetevőt az emberi vizelet egyik összetevőjének laboratóriumi tisztaságú mása?

Meg különben is, egyszer élünk. Mondtam, mikor megérkezett a Skinfood Beauty in a Mask fátyolmaszk csomagom, a teljes hadsereggel ( van még propoliszos & darázsmérges, lóhájas, ginzenges meg szimpla epres is).
Féltem a szagtól ami majd fogad, de kellemes krémillata van, a maszk nagyon puha és tökéletes mérete van, a "szérum" mennyisége jóval több, mint amit a maszk magába tud szívni, pedig csurom nedvesen vettem ki a csomagból, de szerencsére nem folyt, vagy csöpögött.
A használati idő 10-20 perc, én szeretem addig fennhagyni amíg annyit beszív az arcom amennyit tud, és még egy kicsi pácolom, ez kb fél-háromnegyed óra. Teljesen feltölt. Még a zsíros t-zónám is lenyugodott, másnap reggel teljesen matt, de puha és hidratált arccal ébredek. Szeretem amit művelt. A mensipattanásom 2 napja próbálom visszafogni a Belico blemish teatment-jével 3. nap este felpöttyintettem egy jó adagot a maszk alá, jól bepácoltam a fecskenyálas fátyolmaszkkal és kész is. Valóban felerősíti a hatóanyagok beszívódását ez a nedves pamutréteg.
Elvileg így is ajánlják használni őket, este, az arcápoló rutin szérum után következő arckrém helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

aranypáva

2018. február 1.

UPDATE: az áfonyás és az aloes testvére komoly irritációt okozott, így biztos nem veszem újra, sajnos elveszett részemről a bizalom a termékcsalád iránt, bármennyire is jó volt ez a fecskenyálas.

Heti rendszerességgel használom, az egyik legjobb a My Beauty Diary maszk után. 900ft-ért vettem 3dbot ebayen, abszolút megéri.
A bőrbírt teljesen elmulasztja, bársonyos, hidratált a használat után a bőröm. Szemkörnyéken sem irritál. A foltokat és a szeplőket halványítja.
Biztosan újraveszem, amég kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Biztosan újraveszem, amég kapható.

Csobanka

2018. január 16.

Egyszer használtam és nekem nagyon tetszett. Különösen nem volt tartós vagy világdöntő eredménye de nem irritált és nagyon jól hidratált. Utána kellemes érzetű lett a bőröm. Egy kis luxus kényeztetés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.