Skinfood

Ár:   $7   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fő összetevője a tojás fehérjéből kivont Albumin, mely feszetsíti a bőrt, és összehúzza a pórusokat. Olívaolajjal ápol, édesgyökér kivonatával és olajával javítja a bőr tónusát, és szerkezetét, illetve az ázsiai gázló segítségével lesz még hatékonyabb.

Zatanii

2015. április 13.

Azt hiszem ennél a terméknél én leszek a gonosz, lehúzós mumus. Egyenlőre nem akarom nagyon lepontozni, de nagyon úgy fest, hogy ettől pattogott ki úgy a homlokom, ahogy legutoljára tini koromban. Még várok egy kicsit, hogy bebizonyosodjon, hogy ő e a bűnös. Rendeltem egy Holika Holika BB krémet is, de nem hinném, hogy az okozta a hirtelen "kivirágzást". Az is tény, hogy nagyon durván szárít, ráadásul mintha másnapra sokkal jobban bezsírosodna a bőröm.
Tapasztalt még valaki ilyesmit rajtam kívül?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Tapasztalt még valaki ilyesmit rajtam kívül?

KlaudiaZs

2015. március 23.

Már egy hete használom, napi egyszer esténként, többször nem mertem, mert hajlamosak a lemosók kiszárítani a bőröm (ami egyébként eléggé zsíros), de ez szerencsére eddig nem szárította ki. Egyébként nagyon alaposan tisztít, utána sima és puha a bőröm, pattanásom is csak kevesebb és kevesebb mióta használom a többi arcápolómmal együtt. Nagyon kevés elég belőle egy alkalommal, az illatát pedig én kifejezetten szeretem. A pórusaimmal semmit nem csinált még, de hátha később azokra is jó hatással lesz. Mindenesetre eddig ez a legjobb habos lemosó amit használtam, nem is drága, jók az összetevői és nagyon sokáig elég egy tubus.

UPDATE: az elmúlt 3 napban reggel is használtam, de így szárít, úgyhogy gyorsan vissza is tértem a napi egyre, úgy viszont továbbra is remekül beválik. Van, hogy a kisebb-nagyobb pattanásokat másnapra leviszi és nem tűnnek olyan csúnyának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

kay37

2015. január 28.

Végre megérkezett, tegnap este már kipróbáltam. Szivaccsal vittem fel az arcomra, az orcámon a pórusokat szépen kitisztította, az orrommal sajnos ő sem tudott elbánni így elsőre (semmilyen kencének nem sikerült eddig kitisztítania úgy igazán, talán majd rendszeres használat mellett győzedelmeskedik, még bízom benne), lemosás után éreztem, hogy húzódik a bőröm, de egyáltalán nem vészesen,csak meglepő volt egy kicsit. Engem nem szárított ki, viszont iszonyatosan puha bőrt varázsolt, még reggel is éreztem és szerencsére nem is zsírosított. Az "illata" számomra iszonyatosan büdös, a lemosás után úgy éreztem, mintha főtt záptojásokat kentem volna az arcomra, de szerencsére néhány perc után elillant ez a kellemetlen szag, emiatt nem is vonok le tőle pontot. A pórusaimat nem vettem észre, hogy összehúzta volna, bár nem is mertem alkalmazni az utasítás szerint a hideg vizes öblítést, mert mint írtam, anélkül is húzódott a bőröm azért egy kicsit...Érdekes, hogy kézkrém viszont azonnal kellett utána, mert szinte csikorgó száraz volt a kezem a használata után (pedig csak a szivacsot fogtam), de úgyis van vagy 6 tubus kézkrémem, amit el kellene használni, legalább ez most ösztönöz...Nagyon drukkolok neki, hogy működjön, elsőre nagyon szimpatikus kis termék.

Update:

Lassan 1 hónapja használom, most már reggel és este. Már egyáltalán nem szárít ki semmilyen területen sem, persze azért kell utána a hidratáló. Kb. még 80 %-ig tele van a tubus, szóval láthatóan sokáig elég lesz.Reggel nem ébredek zsíros arcbőrrel, már ezért is imádom. A pórusokat továbbra is szépen tisztítja,meleg vizes lemosás után átöblítem az arcom hideg vízzel is, így tényleg össze is húzza őket valamilyen szinten. Nagyon szeretem, miatta mertem már több koreai terméket is megrendelni. A következő lemosó lehet, hogy az Etude House Baking Powder lemosója lesz, de csak mert arra is nagyon kíváncsi vagyok, nem azért, mert nem imádom ezt a terméket. A külföldről való rendelés ne tartson vissza senkit, 1 hét alatt itt van a termék, igényesen, biztonságosan becsomagolják és a fizetés menete is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

tuzki

2015. január 4.

A másodikat vettem meg, egy évig elég volt az első. Az én bőröm nagyon szereti még mindig. Két naponta szoktam használni, még mindig nem irritál, kicsi mennyiségben nem is szárít vészesen (egy jó, tápláló hidratáló nem árt azért utána). Az én bőrömnek igénye van rá. Ha nem használtam pár napig meg is látszott az arcomon (egyébként ha van pattanásom, akkor sokkal hamarabb eltűnik, ha este ezzel mosok arcot). Nagyon érzékeny bőrűeknek nem ajánlom az biztos, de zsíros bőrre jó kis arctisztító, pláne nyáron tesz jó szolgálatot.
___________________________________
Megérdemli az öt csillagot. Nagyon alaposan tisztít (kicsit szárít is), de minden koszt kiszed az arcból. Tényleg elég kevés kell belőle mert a kicsi mennyiség is nagyon felhabzik. Kellemes vele arcot tisztítani. Nekem nem okozott pattanást és nem irritálja az arcbőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

___________________________________

mihrek

2014. június 20.

Két napja használom, szóval majd még fogok updatet írni, de egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve :) Szépen tisztít, nem irritál, finom krémes, sűrű habos fehérség, és most úgy látom, hogy tényleg jobb összképet ad, a bőröm nagyon puha tőle, és talán még a pórusaimon is javított, de persze gondolom ennek azért több idő kell :)

Update:
A napi-kétnapi használatról áttértem havi-kéthavi használatra, mert nagyon szárítja az arcom, főleg télen, szeles időben. De most a nyári melegben is kipróbáltam, és nem is csak konkrétan az arcbőrömet, hanem az ajkaimat is kiszárítja, és középen mindig egy csíkban berepedezik...pedig a számra természetesen nem kerül belőle, csak amennyi érintkezik vele leöblítéskor :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

szaneszter

2014. június 8.

Én nagyon reménykedtem benne, de sajna nem jött be. Kombinált bőröm van, jó zsíros tud lenni, de ez a lemosó rettenetesen kiszárítja. Lemosás után nyikorog tőle a bőröm. Heti egyszer-kétszer tudom maximum használni, mindennapos használatra nekem túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

S.Merci

2014. április 22.

Szerintem eléggé szárít :/ Tisztítani jól tisztít, leszedi a sminket is simán, de szerintem a pórusokkal semmit nem csinál (annyira nem is vártam tőle). Az illata nem rossz, de azért szerintem túl sok. Személy szerint jobban szeretném, ha nem is lenne benne. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Soly77

2014. március 19.

Szuper cucc! Kb két hónapja használom, minden nap! Isteni friss illata van, nekem nem jut róla eszembe a tojásfehérje... de ha az van ráírva akkor elhiszem hogy az van benne! Teszi a dolgát szépen felfrissíti a bőrt, nem szárít csikorgósra de nem is hagy olajos érzetet! Fincsi, szeretem! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Montelino

2014. március 15.

Ez a termék egy átlagos koreai arctisztító (nem volt még rosszabb koreai arctisztítóm). Nincs a termékre írva, hogy több percig az arcon kell hagyni, ezt nem tudom miért teszitek (nem maszk). Tisztít, de nem jobb, mint az Innisfree arctisztítóm, amitől puhább is a bőröm és nem drágább ennél. A hatásával elégedett vagyok, de nem értem minek bele az erős mű illatanyag (ami az érzékeny bőrt irritálhatja), amikor kicsit többet fújtam az orromat és kipirosodott ez csípte nagyon, a másik lemosóm nem. Szerencsére csak 2 mintát használtam el. Annyira nem nyűgözött le, hogy megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

Estrilla

2014. február 6.

Eddig hatalmas szerelem :) Imádom, hogy teljesen tisztává, azonban puhává teszi a bőröm. Igaz, hogy szárít, de nekem a mindennapos használata nem jelent problémát, mivel elég zsíros a bőröm, főleg ha utána bekenem hidratálóval. Száraz bőrűeknek viszont egyátalán nem ajánlatos használni. Úgy veszem észre egyébként, hogy a pattanásaim kiakulását is gátolja valamilyen szinten. Nagyon kevés kell belőle, a 150 ml-s kiszerelés nagyon sokáig elég, így pénztárca barát. Ha hosszútávon is beválik a hatása, biztos, hogy újra fogom venni és kipróbálok valami másik Skinfood terméket is. Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 6.

Antioxidánsok: Alanine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.