Skinfood

Ár:   $7   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fő összetevője a tojás fehérjéből kivont Albumin, mely feszetsíti a bőrt, és összehúzza a pórusokat. Olívaolajjal ápol, édesgyökér kivonatával és olajával javítja a bőr tónusát, és szerkezetét, illetve az ázsiai gázló segítségével lesz még hatékonyabb.

jzsofi

2014. február 1.

Up:
Úgy vélem, napi szinten nem szabad használni, pont az erős tisztító hatás miatt. Én minden hajmosáskor szoktam felkenni, azaz egy héten 2x. Pont jó, amíg a balzsam a hajamon, addig felkenem ezt a cuccot. Így tökéletesen működik, nem szárít, csak amennyire kell. Maradnak a csillagok.

Ma érkeztek meg a minták, rájuk is vetettem magam egyből. Egyelőre annyit róla, hogy brutál erősen tisztít, valami eszméletlen hogy a bőröm milyen matt lett utána, 24 évem alatt még ilyennek nem láttam a saját arcom... Kíváncsi vagyok hosszútávon hogyan válik be, de elsőre sikerült meggyőznie. Az illata kellemes, bár szerintem felesleges volt beletenni. Valóban nagyon kevés kell belőle, a mintatasak felét használtam el, aztán meg is bántam mert harmada is elég lett volna. Nekem nem csípte a bőröm, de lemosás után eléggé ki voltam pirosodva, meg is ijedtem hirtelen, de 1-2 percen belül el is múlt. Szóval egyelőre 5 csillag, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Up:

cicatapmancs

2014. január 31.

5 mintát vettem belőle, de tuti, hogy megveszem a nagy kiszerelést. Nem nagyon szerettem az ilyen arctisztítókat, de a nagy skinfood mániámban kipróbáltam. Eddig amiket vettem, azért nem tetszettek, mert mintha hagytak volna egy fényes réteget a bőrömön. Na ez nem ilyen. Szuperül tisztít, a végén pedig matt a bőröm tőle. Ami még egy nagy plusz pont, hogy kevés kell belőle.

Decemberben vettem belőle az 5 mintát és még mindig van belőle. Minden napi használattal nekem szárította a bőröm, de most már csak heti 2-3 alkalommal használom. Furcsa módon mióta ezt megvettem nem keresgéltem a drogériákban arclemosókat, mert ez nálam minden eddigit lepipál. (Mióta skinfood maszkokat használok, azóta azokat sem nézegetem már :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Theresia

2014. január 31.

Nem a teljes kiszerelés van meg, hanem pont volt a Krémmánia eladó részlegén minta belőle, arra csaptam le, mivel a blogbejegyzés során felkeltette az érdeklődésemet. Akitől vettem, mondta, hogy neki egy-egy minta 5-6 alkalomra volt elég. Meglepődtem: ez tényleg így van, annyira kis minimális mennyiség kell belőle, hogy az már szinte félelmetes. :) Viszont én is tapasztaltam (egy hete használom, jelenleg naponta), hogy napi szinten ez nem biztos, hogy a legjobb, mert olyan "csikorgósan" tiszta lesz a bőröm (eddig ilyen egy teafaolajos szappantól volt, amit szintén naponta használtam akkoriban - hát jól szétszárítottam vele az arcom, és még több zsírt termelt emiatt, szóval féltem, hogy ennél is ez lesz). Használat után érzem, hogy kell valami hidratáló a bőrömre, és akkor helyreáll a rend, illetve ezzel a termékkel nem sikerült szerencsére kiszárítanom az arcbőröm. :)
Kúraszerűen fogom alkalmazni (havi 1x egy hétig), és ha elfogytak a minták, megveszem a nagy kiszerelést (bár gőzöm nincs, 150 ml mikor fog elfogyni, egy életre elég lehet így :)).
Egyébként véletlenül pont a menzesz előtti héten vetettem be (nekem akkor a legdurvább a bőröm), és egészen jól kordában tarotta, egy-egy pattanás kijött, de nem volt borzasztó érzés tükörbe nézni, szóval mindenképp hatásos. :)
5 csillagot adok neki, mivel 4,5-et nem lehet, és ha nem naponta használja az ember, akkor megérdemli az 5-öt szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

melanie500

2014. január 27.

Én is wishes posztja után vettem a bátorságot és rendeltem mintákat belőle, mert kozmetikumból sosem elég. Igaz, hogy a Bioderma mindenre szuperjól bevált, de egy nő sosem áll meg az ötödik emeletnél, kell a még jobb és még több. :D Gondoltam kipróbálok egy "igazi" arctisztítót és a Bioderma marad toniknak. Na most két használat után látom, hogy ő bizony nem lesz a kedvencem. Ez valami brutál erősen tisztít! Ha rendszeresen használnám az lenne a vége, hogy nem hogy csökkentené a faggyú termelést, hanem még jobban beindítaná. Kíméletesen tisztít valóban, de lemar mindent a fejemről. Jó-jó, hogy mattá teszi az arcom, de ezzel kvázi becsapja a bőröm, aki azt hiszi szerencsétlen, hogy még több faggyút, zsírt, olajat mittoménmit kell termelnie. Nagyon száraz érzetű lesz utána a bőröm és ezerrel kell kenni rá a hidratálót. Néha-néha bevetem, de tuti nem veszem meg teljes méretben. Keresek valami kíméletesebbet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Vica75

2014. január 13.

Na, nekem is megérkezett :) Csodát nem várok a lemosóktól, nagyon ömlengve sem tudok róla írni. Meg kell hagyni jó kis cucc ez, állagában, habzásában nagyon hasonlít a shiseido lemosóira, ami azért nem rossz. Nagyon kevés kell belőle, kiválóan habzik, kellemes az illata, jól teljesít. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

Yndre

2014. január 5.

Elképesztően erősen tisztít, inkább csak erősen kombinált vagy zsíros bőrre ajánlom. Az illata jellegzetes krémes és valóban habszerű az állaga. Szuperül mattít, de hidratálókrém mindenképpen szükséges utána, mert eléggé szárít. Ha nem lenne pergamenszáraz a bőröm használat után (pedig alapból inkább zsíros a bőröm) akkor megadnám az 5-öst, de így csak 4-es. De ettől eltekintve nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

nayao

2013. szeptember 29.

Minden pozitív vélemény igaz róla. Nem lesz utána olajas a bőr, puha lesz, és szépen bánik a tág pórusokkal is. Csodatermék Koreából - nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Pandácska

2013. augusztus 8.

Mintám volt belőle, ma reggel használtam el a második adagot. Szuper ez termék! Az arcom puha, tiszta, matt, de nem száraz tőle! Nagyon tetszik! Ma meg is rendelem nagy méretben, mert pont ingyenes a szállítás, így kevesebb, mint 8 fontért az enyém lehet. Tartós használat után még jövök!

Update: Közben megérkezett teljes méretben is. A tubus nagyon nagynak tűnik, biztos, hogy hónapokig elég lesz ez a 150 milis adag, mert egy arclemosásnál nem kell sokat használni belőle. Szerintem keményebb a tubusos hab, mint a mintában található, de bevïzezett arcon pici mennyiséget is tökéletesen el lehet oszlatni. A hatása fantasztikus, tisztít, de mégis puha marad a bőr, a pórusokra is jó hatással van, persze teljesen nem tűnteti el őket, de látványos az eredmény. Az arcápolási rutinom állandó is megbecsült tagja lesz, megrendelem hozzá a maszkot is, gondolom az is hasonlóan jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

natasha

2013. július 29.

2 ezer valahányszáz ft-ért rendeltem az Ebayről. Eddigi legjobb arclemosóm azt kell hogy mondjam. Állaga tökéletes,fantasztikusan habzik, porszemnyi elég belőle szóval nagyon gazdaságos,lemosás után pedig tiszta friss üde arcbőrt kapok, szinte fellélegzik,minden mocskot eltávolít.
Kicsit fura tapintású a bőröm utána, gondolom mert lemattítja. Érezhetően kevesebb a pattanásom mióta használom,sokszor nem használok semmit ezután, és mégsincs kiszáradva a bőröm, eddig minden lemosó után használnom kellett krémet mert mind baromira szárított,na ezután nem kell. A mitesszereimet szinte kiszippantja és kevesebb van abból is. Nemtudom mikor volt utoljára ilyen egységes arcbőröm szerintem soha! Egyértelműen 5ös, az összetevőknek még egy plusz csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Lyah

2013. július 15.

Őszintén bevallom, reménykedtem, de nem gondoltam, hogy használni fog. Két elég zűrös héten vagyok túl, és még egy van hátra. Az előző két hét annyira megviselte a bőrömet (is), hogy már elég kriminális kezdett lenni a fejem, nagyon el voltam keseredve, ráadásul valamilyen szinten reprezentatív szerepet is betöltök, úgyhogy nagyon nem jött jól. Próbáltam radírozni, Freeman avokádós maszkot, mint tuti megoldást, de sajnos semmi nem használt igazán. Ezt ma kaptam meg, a maszkkal együtt ki is próbáltam. A maszk is viszonylag jó eredményt ért el, az is újravevős, de ez nagyon az. A Missha rizses szódabikás arcmosó por is jó volt, de ez hatásban messze kenterbe veri. Nekem nagyon bevált. 5 mintám van, a maszk is két alkalomra elég, ez talán háromra is, utána megrendelem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Antioxidánsok: Alanine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.