Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
fridaylover

2015. augusztus 13.

Én is a rose gold-ot használom! Tuti kis darab, tartós, és ha csak nagyon finoman simítom át az arcomon, akkor gyönyörű aranyfényt kap a bőröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Andici

2015. augusztus 10.

Life 's a peach színben van meg. Elég egy lehelletnyi belőle az üde, természetes arcszín eléréséhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Lityi1990

2015. július 31.

Rose Gold-om van és imádom nagyon gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Rose Gold-om van és imádom nagyon gyönyörű színe van.

svekits

2015. július 29.

A Rose goldot rendeltem meg, arany csillámok vannak benne, de nekem arcon nem nagyon tűnik föl, szép korallos szín. Erősen pigmentál, én első próbálkozásra elég durván sokat raktam fel, pedig alig érintettem bele az ecsetet. Még csak 1-2 szer próbáltam, tartósan az arcomon marad, még ismerkedünk, de ez bizony első látásra szerelem. A csomagolása is olyan jó, kis karcsú, vékony, masszív, bár néha elég nehezen tudom felnyitni.
Update: Minden nap csak ezt használom, nagyon tartósan fent marad a színe, mikor munka után hazajövök is ugyanolyan szép. Ahhh, kell minden színben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

bockg

2015. július 13.

Rose Goldot rendeltem meg, minden nap használom, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 13.

Rose Goldot rendeltem meg, minden nap használom, nagyon szeretem :)

fairynorah

2015. június 26.

*Antique 142
Ez egy hidegbarna, ezüst csillámos púder, valószínűnek tartom,hogy kontúrozáshoz jó lehet, pirosítóként remekül kiegészíti a mályvás színű szemsminket.( arcon egyébként nem csillog nagyon)
*Suede 921
Egy tökéletes karamelles-téglaszín, mellyel úgy lehet kiemelni az arcot,mintha nem is lenne rajtunk semmi :)
*Rose Gold 926
Semmi újat nem tudok róla elmondani: pinkes coralszín arany csillámokkal :) így télre furcsán hat az arcomon ez a csillámlás, szerintem a jó idő beköszöntével lesz természetes az a "friss kipirultság",amit ad.
UP: kevesebb csillám több pigmenttel jobb lenne! Mire elérem azt a korall színt az arcomon,ami látszik,addigra már diszkógömb szerűen fénylik az arcom :(

Én nagyon könnyen ki tudom nyitni őket (masszívan záródnak,de azért nem kell körömmel feszegetni őket), összességében nem bántam meg őket, de újra nem veszem egyiket sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

*Antique 142
*Suede 921
*Rose Gold 926

kisko

2015. június 23.

Megvettem Life 's a peach színben kb fél éve, és azon kapom magam, hogy nem használtam mást azóta...ez biztos jelent valamit :) Olvasom, hogy a csomagolással gondok lehetnek, én pont hogy szeretem, masszív, szép, minőségi darab, nekem könnyű nyitni is. Közepesen tartós, nagyon szép barack szín, kabukival szoktam feltenni, úgy jól belenyomódik a bőrbe, fennmarad délutánig. Szerintem beszerzek még más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

hanna103

2015. június 23.

Nekem az Antique árnyalat van meg. Imádom! Fehér bőröm van és könnyen kipirosodik az arcom, ezért nem használok pirosítót és bronzosítót se találtam még ebben az árkategóriában ami ne sárga lenne a bőrömön. Ezt használom mindkettő helyett. Nyáron szépen beleolvad az arcszínembe, télen meg falfehéren nem is mernék sötétebbet használni. Arcon szerencsére természetesebb hatása van mint a tégelyben. Meleg és hideg tónusú bőrre is jó. Mivel nem annyira erősen pigmentált mint a többi árnyalat, nem olyan könnyű túlzásba esni vele, de azért ajánlott természetes és mesterséges fényben is ellenőrizni. Sokáig ki fog tartani. A tokja szerintem nagyon jó, örülök, hogy nem nyílik olyan könnyen de sose volt vele gondom és nem is kell a körmömet hozzá használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Mesi

2015. június 21.

Az Antique van meg, egyik kedvenc őszi pirosítóm. Különleges színe van, "piszkos" szaténfényű mályva. Én a fehér bőrömmel is szeretem, de olvastam, hogy van, akinek nem jön be. Szépen eldolgozható, tartós.

A tokja botrány, lehetetlen kinyitni, szinte mindig valamelyik körmöm bánja. Kezdhetne már valamit a csomagolásaival a Sleek, mert amióta nem rácsos a szemhéjpúderek mintázata, hanem sima, valami botrány mindegyik tok minősége.
Emiatt nem pontozom le, de csak mert maga a pirosító nagyon rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Emiatt nem pontozom le, de csak mert maga a pirosító nagyon rendben van.

lysza1985

2015. június 1.

Rose Gold árnyalatot vettem meg, ünnepi alkalmakra. először kentem-kentem, mondom ebből semmi sem látszik. Aztán nagyobb fényben lattam, hogy már teljesen piros az arcom, szóval jól pigmentált, de csak pár óráig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)