Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1000 Ft , Eladó: fannus9
Állapot: Ujszeru, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta
Ár: 1000 Ft + posta , Eladó: palotaizs
Állapot: használt, képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, utána posta/foxpost

verebia

2012. április 20.

Szuper! Nagyon erősen pigmentált, tartós és jó árban van. A Suede és a Pan Tao gazdagítja egyelőre a sminkes fiókomat, de a többiek sem menekülhetnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

nlevelin

2012. április 18.

Pixie Pink árnyalatot szereztem be, már több mint egy hónapja és minden napos használattal semmi nem fogy belőle szinte. Egyszerűen imádom! Még fogok néhányat rendelni, az biztos!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

KissNiki

2012. március 11.

A Suede és a Coral színt vettem meg elsőnek, de a többi is a sminktáskámba fog landolni! A Suede nagyon természetes árnyalat, szépen pigmentált! A Coral is gyönyörű, találtam hozzá teljesen passzoló rúzst, csodásan harmonizálnak! Más márkájú pirosítót szerintem nem érdemes venni, van belőle csillogós, matt, enyhény fényes... És jó az ára!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Réti_D_smink

2012. február 18.

A legjobb pirosítók közé sorolom őket. Hihetetlen pigmentáltak és eszméletlen színeik vannak. Tartós, jól tapad, építhető. Első osztályú minőség nagyon-nagyon baráti áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

belle

2012. február 10.

Egyetértek az előttem szólóval. Aki tökéletes pirosítót keres ami nagyon pigmentált akkor ez nagyon jó választás. Árban is egész jó és nagyon nagy tükör van hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

citromhab

2012. február 2.

Pigmentált, szép színek, tetszetős csomagolás és a tartóssága is jó.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Lorelai

2012. január 4.

Szuperjó pirosító! 3 db-om van: Rose Gold, Shuede és a Life's a peach. Pigmentált, tartós, tetszik a csomagolás is, és az ára is. Nincs mit ragozni rajta. :-)

A strapabíró csomagolás ellenére sikerült eltörnöm (jó magasról leejtéssel, nem a műanyagot, hanem csak magát a pirosítót). Tudna valaki segíteni, hogyan, mivel tudnám meggyógyítani, vagyis újrapréselni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

ritaszeged

2011. november 22.

A Rose Gold árnyalatot vettem meg és imádom nagyon pici a csomagolás de szerintem jó sokáig elég lesz mert nagyon pigmentált, plusz pont a tükör is :) szóval elégedett vagyok 1400 forint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Lini

2011. november 20.

A Suede árnyalatot használom, nagyon szép a színe, könnyen lehet vele dolgozni. Bátran ajánlom, az ár-érték arány is nagyon jó. Még egy színt be fogok szerezni hamarosan, egy barackos árnyalatút.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

Rita

2011. november 17.

Kedvenc pirosítóim. Nekem van belőle durvább pigmentált árnyalat is, de azok is nagyon jól kezelhetőek és gyönyörűen néznek ki felvíve. Szóval senki ne féljen tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)