Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
Vegyes 3
Ár: Lásd lenn , Eladó: jucuska61
Állapot: Próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes
citromhab

2012. február 2.

Pigmentált, szép színek, tetszetős csomagolás és a tartóssága is jó.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Lorelai

2012. január 4.

Szuperjó pirosító! 3 db-om van: Rose Gold, Shuede és a Life's a peach. Pigmentált, tartós, tetszik a csomagolás is, és az ára is. Nincs mit ragozni rajta. :-)

A strapabíró csomagolás ellenére sikerült eltörnöm (jó magasról leejtéssel, nem a műanyagot, hanem csak magát a pirosítót). Tudna valaki segíteni, hogyan, mivel tudnám meggyógyítani, vagyis újrapréselni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

ritaszeged

2011. november 22.

A Rose Gold árnyalatot vettem meg és imádom nagyon pici a csomagolás de szerintem jó sokáig elég lesz mert nagyon pigmentált, plusz pont a tükör is :) szóval elégedett vagyok 1400 forint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Lini

2011. november 20.

A Suede árnyalatot használom, nagyon szép a színe, könnyen lehet vele dolgozni. Bátran ajánlom, az ár-érték arány is nagyon jó. Még egy színt be fogok szerezni hamarosan, egy barackos árnyalatút.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

Rita

2011. november 17.

Kedvenc pirosítóim. Nekem van belőle durvább pigmentált árnyalat is, de azok is nagyon jól kezelhetőek és gyönyörűen néznek ki felvíve. Szóval senki ne féljen tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

shadowcat_net

2011. november 15.

Nekem a Rose Gold árnyalat van meg. Első látásra egymásba szerettünk. Csodaszép szín, szépen építhető, jól tapad, szavak sincsenek rá! Egy probléma van, így ahogy jön a téli "sötétebb" időszak kicsit sok a csillogás amit ad egész napra. Ha ezzel valakinek nincs problémája, vegye és vigye:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.

camillea

2011. november 8.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes pirosítót, a Rose Gold árnyalat az egyik legszebb, amit valaha láttam!:) A Suede árnyalat kicsit visszafogottabb, matt, de szintén csodaszép. Tartós, pigmentáltsága nagyon jó. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 8.

samelike

2011. október 30.

Aki tökéletes pírosítót keres biztos találni fog közülük. Nagyon pigmentáltak, stabil erős csomagolásban- tükörrel, gyönyörűséges színekben kaphatóak. Én is azt gondolom, hogy megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 30.

madeinbeauty

2011. október 29.

Imádom őket, praktikus méretük, és a nagyon jó minőségük miatt is, erőteljes, intenzív színek, tartósak, iszonyat szép színekben, ilyen árért ajándék, lányok :D   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

zizitim

2011. október 25.

Négy szín van meg, gyönyörűek, változatosak, egyetlen hibaként csak azt tudom említeni, hogy volt olyan, amit feszegetnem kellett, hogy ki tudjam nyitni. De amúgy fantasztikusak és csodás természetes hatást lehet elérni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)