Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   3795   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   3795
Lelőhely:   Müller

A már jól ismert kitűnő minőségű, extra pigmentált mono arcpírek palettás változata.Textúrája selymes, nagyon jól lehet vele dolgozni, építhető. Nagyon tartós, szinte alig kopik a bőrről. A pírek nemcsak az arc "almácskáinak" kiemelésre alkalmasak, hanem az arc átformálására is, valamint a halánték befestésére, vagy a szemek festésére is. Nagyon erősen pigmentált termék, erőteljes színekkel. Professzionális termék.

Sleek Blush By 3 pirosítópaletta, Santa Marina
Ár: 1800 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
iofmanuela

2019. január 17.

Nagyon szeretem ezt a palettát, hiszen nemcsak pigmentált, hanem tartós is. De vigyázni kell a felvitelnél, mert könnyen "bohócos" hatást lehet elérni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Tartós, szép színe van, és pigmentált. Az egyetlen bajom vele, hogy az én bőrömet kicsit szárítja, de megoldható, és nem is annyira észrevehető. Van jobb is, azért 4* csak, de palettának jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

szilvasitimea

2017. szeptember 19.

A Lace van meg, és egyszerűen tökéletes a pirosabb szín, ami benne van. Nagyon erősen pigmentált, keveset is elég belőle rakni, így sokáig elég. Tartósan egész nap fennmarad (bár használok fixálót is ). A többi szín is szuper, azokat akkor szoktam használni, ha erősebben sminkelem a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

lanchidlany

2017. július 13.

A Lace árnyalat van meg, és ahogy már többen is írták, tényleg nagyon durván pigmentált. Az elején néha-néha, álmos, sötét reggeleken túltoltam (értsd: kétszer húztam végig rajta az ecsetet egy helyett) és úgy néztem ki, mint egy játékbaba festett orcákkal.

Egyébként szerintem nagyon szép színek, tényleg egyenként is használható, de ha egymásra építi az ember a színeket, az is zseniálisan tud kinézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Odil

2017. július 2.

Imádom a Californ.I.A.-t. Vagyis ez nem lehetne igaz, mert utálom a pirosítókat, a hófehér porcelánbőrt szeretem annyi árnyékkal, amennyit egy szép csontszerkezezet ad az arcnak, semmi ráporolós koszolás, de ez nem számít, amikor a munkám arra kényszerít, hogy mainstream ízlésű embereknek feleljek meg a külsőmmel is.
Tehát ha üdének és bájosnak akarok kinézni, ez a paletta nagyon jó barátom. Minden rózsás, korallos, barackos színe gyönyörű a sápadt bőrön. A krémességtől idegenkedtem elsőre, de sem az eldolgozhatósággal, sem a tartóssággal nem volt problémám, így megbékéltem.
A kiszerelés is csinos, stramm és praktikus. Nem tudom, lehet-e egyébként Sleek termékben csalódni, eddig minden termékem tőlük kitűnő volt, és nem rémlik, hogy ezt túl sok másik márkáról tudnám elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Kori

2017. május 7.

Sugar változatot sikerült töredék áron megrendelnem. Mindhárom szín illik a bőrtónusomhoz, bár csak az elsőt és az utolsót használom pirosítóként. A barackos árnyalatot építgetni kell, nem olyan erősen pigmentált, mint az első, ahhoz alig merem hozzáérinteni az ecsetet. A középső (narancsos-vöröses színű arany csillámokkal) túl csillogós nekem ahhoz, hogy pirosítónak használjam, viszont szemhéjpúderként tökéletes. A tartósságuk is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

csicsi86

2017. március 27.

Müllerben sikerült megvennem a Lace árnyalatot, ami annyira hipermega pigmentált, hogy csak félve merem az ecsetet végighúzni rajta. Kevés is elég és aki tud vele bánni, annak nagyon hű társa lesz, mert ezért az árért top minőség, szép, tükrös, masszív dobozos csomagolás és mellette matt színek+1 csillogós, szemben a l'oreal új palettájával, ami majdnem kétszer ennyi és többségében csillámlós ami nekem egy natur, hétköznapi look esetében no go vagy csak módjával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Csermely

2016. május 25.

Ajándékba kaptam a Flame változatát, eleinte nem nagyon nyerte el a tetszésemet mivel tőlem igen messze áll ez az extrém pirosas arcpír szín mivel jobb szeretek pirosas barnás alig észrevehető pirosítót használni, de aztán rászántam magamat egy próbára. Nagyon erősen pigmentált így nem tanácsos sokat rátenni, ettől függetlenül elnyerte a tetszésemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

skin

2015. november 26.

Ujravettem , de mar nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 26.

Ujravettem , de mar nem tetszik.

dlmkvcs

2015. november 23.

Szuper ez a paletta! A Lace összeállítás tulajdonosa vagyok, és azt kell hogy mondjam, annyira természetes és üde hatást lehet elérni velük, hogy az valami káprázatos! Először tényleg nagyon ijesztően narancssárgának, eperszínnek tűnik, és valóban csínján kell bánni vele, de ha ez sikerült, a végeredmény garantáltan gyönyörű lesz. :) Amúgy ezek a színek kb. mindenkinek jól állnak, szóval szerintem ezzel nem lehet mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.