Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 28.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2014

A Sleek-től már megszokhatott szuper-pigmentált 12-es szemfesték paletta, mely egyedi, stílusos, minden bőrszínhez alkalmazható árnyalatokat tartalmaz. A természet, a föld, a trópusi dzsungelek ihlették a színeit. Gyönyörű ultra-hordható árnyalatok, mint a zöldek, földes barnák, sötét lila.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

mscintia

2016. június 23.

Ár-érték arányban tökéletes, a zöld a kedvenc színem, így nem is volt csoda, hogy olyan gyorsan lecsaptam rá, amilyen gyorsan megütötte a fülemet, hogy létezik ez a paletta. Nem használom ugyan túl gyakran, de most, hogy itt a nyár, biztos vagyok benne, hogy kimaradhatatlan smink-kellékemmé fogom avanzsálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

angica0901

2016. április 14.

Szenvedélyesen gyűjtöm a Sleek palettákat. Mármint azokat, amelyekben az általam kedvelt szinek java megtalálható. Zöld a szemem, igy a zöldet önmagában én nem használom, viszont a zöldek mellett csodálatos barnák is vannak a palettán, amelyekkel a zöldet kombinálva, máris jól mutat egy-egy sminkvariáció még a zöld szememhez is. Minőségét tekintve: fantasztikusan pigmentált szinek, akárcsak az Oh so Special palettám szinei. Én alap nélkül nem szoktam sminkelni, igy arra vonatkozólag nem tudok információt adni, hogy alap nélkül mennyire tartós, de alappal lerobbanthatatlan. Imádom a nagy tükröt, és még mindig nem értem benne a nagyon gagyi aplikátort (mindig rendszerint ki is dobom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

Emmeline

2016. április 7.

Ez a paletta egy álom! :) Itt zsibiztem a napokban, de egyelőre csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni, a barna szememhez egyszerűen tökéletesek ezek a színek (egy csipet zöld a mozgó szemhéjon nálam csodákat tesz!:)), a pigmentáltságuk a szokásos sleek minőséget hozza, valószínűleg aggódhat az Oh so specialem az újabb Sleek trónkövetelő miatt. :) Olvasgattam itt a kommenteket, sokan a lilái miatt szeretik, én annyira belehabarodtam a zöldekbe és a Gates of Eden színbe, hogy észre se vettem, hogy lila is van a palettában. :'D (Olyannyira nagy most ezzel a szerelem, hogy a napokban érkezett meg a NAKED 2 palettám is, és ott hever használatlanul a fürdőben. :D )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Eroff

2016. március 16.

Nagyon szép színei vannak, jó minőségűek is. Könnyű vele dolgozni, nem porol. A doboza nekem nehezen nyitható, viszont cserébe simán elvinném utazásra is, mert nem kell félteni. Kifejezetten azért választottam, mert csak barnás szemhéjpúdereim vannak, gondoltam ezzel majd felélénkítem kicsit a tárházam... De a bátorságom nem jött meg vele. A lilákat már néha használtam, de a zöldet még nem, szóval így annyira nem volt jó beruházás. De a márka mindenképp meggyőzött a jó minőségről, így a gyávaságom miatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Mimiti

2016. január 30.

Aki szereti a zöldeket, annak kötelező darab, bár tegyük hozzá, hogy a 12 színből "csak" 5 db zöld, a többi barnás árnyalat. 5 db matt színt tartalmaz, amik meglepően jól pigmentáltak (egyedül a világoszöld muzsikál kicsit gyengén), a fényesek pedig még ezeknél is erőteljesebbek, ennek ellenére nagyon egyszerű velük dolgozni. Nagyon jól satírozhatók, nem porolnak túlságosan, alappal nagyon tartósak. Szokásos Sleek minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

eszter937

2015. október 16.

Ilyen szép zöldekkel még nem találkoztam más palettákban, persze aki nem szereti a fényes, csillogós színeket az ne ilyet vegyen.. Én ezeket szeretem a legjobban, így nem kérdés, hogy használom-e. Mindemellett az ára verhetetlen! Mostmár csak sleek palettákat használok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

kebkeb

2015. október 11.

Gyönyörű színek, remek tartósság, könnyű használni. Sajnos nem tudom annyit használni mint szeretném (csak mint a Vintage Romance-nál: sokkal csillogósabb, mint én azt terveztem), de talán most az ősszel időnként vállalok egy bronz-bombát. A zöldjei varázslatosak, miattuk vettem meg, de talán a többi színt jobban ki tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

nagy.nikike

2015. augusztus 30.

Bele szerettem a színeibe. Nem igazán tudom hogy mennyire tudom majd kihasználni, de biztos kiokoskodom valahogy. Gyönyörű paletta, intenzív színek ,remek pihmentáltság. Kiváló tartósság. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Dézi

2015. augusztus 24.

Imádom! Szép, tartós, könnyen kezelhető, hozza a szokásos Sleek minőséget. Tetszik a színösszeállítás, szerintem nagyon jól néz ki a barna szememhez. Kicsit hiányolok belőle egy világos alapszínt, ettől eltekintve kifogástalan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

TakácsBogica

2015. augusztus 10.

Gyönyörű ez a paletta, nagyon pigmentált, minden egyes színe nagyon izgalmas, és egymással is jól kombinálhatóak. Nagyon örülök neki, hogy megvettem, barna szeműeknek kötelező:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.