Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. január 28.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2014

A Sleek-től már megszokhatott szuper-pigmentált 12-es szemfesték paletta, mely egyedi, stílusos, minden bőrszínhez alkalmazható árnyalatokat tartalmaz. A természet, a föld, a trópusi dzsungelek ihlették a színeit. Gyönyörű ultra-hordható árnyalatok, mint a zöldek, földes barnák, sötét lila.

Black Fairy

2015. július 8.

Ez a paletta egyszerűen csodálatos!!! Az Eve's kiss (ilyen fényes lilás, nagyon különleges szín), Paradise on Earth (ez kicsit bordósabb lila), Forbidden (szintén különleges lila), Fauna (eszméletlenül gyönyörű csillogós zöld) és Tree of life (sötét matt zöld) a kedvenceim!!! De a többi is nagyon szépen pigmentált, kényelmesen, könnyen használható, egyedül az Adam's fig gyengécske közülük...

A tartósság és minőség a már megszokott sleek minőség, az ára még mindig nagyon baráti, és nekem a barna szememhez tényleg nagyon jó kis paletta...egyszerűen I_M_Á_D_O_M!!!!!!! :D
(Pedig nagyon sokáig csak szemeztem vele, mert azt hittem nem lesznek kihasználhatóak a színek, meg fura volt, hogy nincs highlight szín...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

necra

2014. december 8.

Ő az első palettám és csodaszép, főleg ennyi pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Ő az első palettám és csodaszép, főleg ennyi pénzért

storm28.oe

2014. július 12.

kedvenc:) barna szemekhez tökéletes!Sleek palettákat használok már csak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

kedvenc:) barna szemekhez tökéletes!Sleek palettákat használok már csak :)

kinganora

2014. július 1.

Ahogy megjelent, "muszáj" volt megvennem, a zöldek miatt. :D Élőben még szebbek a színek, mint képeken. A mályvás árnyalatok szerintem minden szemszínhez jól passzolnak, az én kékemhez, a tesóm barnájához legalábbis tuti. :) Jól kihasználható, mert egyszerű sminket és vadabbat egyaránt lehet vele készíteni. Van benne matt, fényes, metál, csillámos. A fényesek, metálosak a legpigmentáltabbak, a mattokkal küzdeni kell kicsit, mint általában a Sleek palettáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Natalka

2014. június 4.

Tesómnak van meg ez a paletta, egy hétig ezzel sminkeltem magam, amikor nála vendégeskedtem :)
Érdekes, h a képeken barnásnak tűnő színek igazából tényleg a mályvák felé hajlanak, legalábbis a világosabbak inkább rózsaszínek, mint barnák. Nekem kell alá szemhéjalap, másnak tartós anélkül is, ezt ki-ki döntse el maga, melyik típusba tartozik (nekem fedett, zsíros a szemhéjam). A színek nem porolnak, könnyen kenhetőek, rendkívül pigmentáltak, szóval csak azt tudom elmondani, amit már leírtak az előttem szólók :)
Aki szereti a zöldeket, barnákat, annak telitalálat lesz ez a válogatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Aki szereti a zöldeket, barnákat, annak telitalálat lesz ez a válogatás.

Oraculum

2014. május 27.

Hát megérte rá várni, a színek mesések, össze sem hasonlíthatóak a fényképekkel, vagy termék-képekkel, valami csodásan pigmentáltak, megkockáztatom, hogy még az Urban Decay palettáimnál is.
A színek valami eszméletlenül jól lettek összeválogatva, barna szemű vagyok és nagyon örülök ezeknek a zöldeknek és liláknak, mert mind nagyon jól kihasználható :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

k.ingrid90

2014. március 24.

ÓóÓ Szerelem volt első látásra, kipróbálás után meg még nagyobb. Sokat használok zöld és barna színeket nem is volt kérdés hogy megrendeljem-e. Nagy örömömre megtaláltam benne azt a zöld színt, amit már egy jó ideje kerestem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

2014. február 19.

Nos, megérkezett... :-) Én megelőlegezem neki az 5 csillagot, bár még nem sminkeltem vele csak próbálgattam kézen, így tartósságról egyelőre nem tudok mit mondani. A színek gyönyörűek, a palettában is és bőrön is, nagyon pigmentáltak, nem tűnnek nagyon porzósnak. Az applikátor nem a legjobb, de ezt már megszokhattuk a legtöbb palettához csomagolt applikátortól, én általában úgyis ecsettel sminkelek, így ez nálam nem mínusz. Tényleg csodálatos paletta, jó árban van, ajánlom mindenkinek. A Stromról is ugyanezeket tudom elmondani, így oda is beírom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

v.szilvia789

2014. február 12.

Szép, szép, szép! Minden színe szuper, nincsenek benne felesleges színek. A matt barna és zöld is jól használható, a fényes színek rengeteg féle kombinációban keverhetőek. Tartóssága a Sleek palettáknak megfelelő, ez a paletta úgy tökéletes, ahogy van.
Egy hét használat után egyszerűen nem tudom letenni, folyton azon agyalok, még milyen kombinációban nem volt rajtam. Függőséget okoz, komolyan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

rocksteadycat

2014. február 7.

Megjött! És gyönyörűek a színek! Erősek, élénkek, mélyek, tartósak. Szétfestettem magam, béke a szemhéjam poraira. :D Az összes tökéletesen kihasználható (nálam). Ugyan olyan szuper minőség mint a többi Sleek paletta. Személy szerint én azt mondom, lehetett volna több matt is benne, de annyi baj legyen. Így is imádom és kész. :D Töltök fel majd vele készült sminket is! :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.