Sleek

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Magas pigmenttartalmú, E-vitaminnal dúsított rúzsok, melyek bámulatos színgazdagságú árnyalatot kölcsönöznek az ajkaknak mindössze 1 rétegben. Nagyon gazdaságos, jól kezelhető festékanyag.

11 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: Vestara
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: átutalással, postán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PaperMama

2013. június 6.

Nekem ez a termék sajnos nem jött be. Eleve a színválasztást elrontottam, a Peaches and Creme árnyalatot rendeltem, egy szép visszafogott barackos árnyalatra számítottam ehelyett kaptam egy olyan brutális neon narancssárgát hogy önmagában számomra lehetetlen hordani. Ezt már csak azért sem tudnám megtenni, mert iszonyatosan szárítja az ajkaimat, egyáltalán nem hidratál, és nem is kenhető valami könnyen, elég kemény rúzs, ahogy írta már valaki lentebb, csak darabosan tudom felkenni...Szóval számomra csak úgy működik, ha kellően aláhidratálok, aztán egy nude ajakceruzával kiszínezem az ajkaimat (különben nagyon durván rikító narancssárga lenne), és utána viszem fel a rúzst. Ez még rendben is lenne ha egész nap fenn maradna dehát mint tudjuk ez lehetetlen, evés ivás nélkül is azért viszonylag hamar lekopik, suliban/utcán/munkahelyen meg nyilván nem fogom ezt a komplett műveletet eljátszogatni, legalábbis ehhez nekem nincs türelmem se időm se kedvem, szóval ez a rúzs nekem kb használhatatlan. Bulikba még csak-csak elkenegetem, de az állaga miatt nem kísérletezek a többi Sleek rúzzsal, hiába szépek az árnyalatok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

edeseper

2013. május 29.

Ha az ár-érték arányt nézem, akkor ez a legjobb rúzsom :)
Két árnyalatom van, mindkettő elképesztően pigmentált, a sötét ajkakat is egyetlen réteggel elfedi, ráadásul VISZONYLAG tartós. :) A viszonylagot úgy értem, hogy egy MAC mellett nem rúg labdába, a Diort viszont magasan veri.
Picit szárít, nekem ajakápoló nekem kellett alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Ha az ár-érték arányt nézem, akkor ez a legjobb rúzsom :)
Picit szárít, nekem ajakápoló nekem kellett alá.

Sminkakademia

2013. május 27.

Amped árnyalatban vettem. Először kételkedtem benne, hogy tényleg olyan élénk a színe, mint a neten (?) De tényleg! Fantasztikus, utána beszereztem a Vixen-t is, mert az is nagyon rikított és tényleg olyan élőben! Gyönyörűek, tartósak, nem szárítanak, jól fednek ... nem tudok rosszat mondani rájuk. Az összes kell :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

MelC

2012. november 24.

Én az új Heartbreaker árnyalatot rendeltem a MUP-tól és imádom! Igazi babás, pinkes, vagyis olyan heartbreaker-es szín :-)

Nekem nem "sajnos MUP", mivel én vidéki vagyok és nálunk nincs snassz drogéria, szóval marad a rendelés, ezért nekem Éljen MUP van a "sajnos" helyett :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Yndre

2012. november 2.

Én a 'Mystic' árnyalatot vettem meg ebből a rúzsból. Ez egy nagyon különleges, sötét lilás matt árnyalat. Azért is rendeltem matt színt mert arról jobbakat hallottam mint a fényes színekről. A rúzs használata előtt nem árt egy kis ajakápoló, de anélkül sem szárít, teljesen kellemes viselet. Pedig nekem nagyon hajlamosak az ajkaim a kicserepesedésre. Nagyon hosszantartó, vibráló szín. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 2.

szisz5

2012. október 25.

Nagyon jó kis rúzs. A Liqueur van meg, és mondhatom, hogy a leggyakrabban használt rúzsom. Gyönyörű a színe, tartós, krémes, könnyen kezelhető. Csak jót tudok róla mondani. Tervezem még több szín beszerzését is. :)
-------
Beszereztem a Baby doll árnyalatot is. A szín nagyon szép, de a minősége csapnivaló: én is arról tudok beszámolni, hogy (bár nem szárít), de valamiért nagyon "darabosan", lehet csak felvinni. Annyira randa, hogy csak szájfénnyel eldolgozva, "elmaszatolva" tudom csak hordani.

A tartóssága ezeknek a rúzsoknak egyébként nevetséges a Rimmel rúzsokhoz képest, pedig ugyanaz az árkategória ... Bár imádom a Liqueurt, a használat során kijöttek a hibái is: kb. 10 perc alatt lekopik és csak egy színes rúzscsík marad belőle a szám szélén. Sokkal jobb szívvel ajánlom a Rimmel rúzsokat, vagy a Catrice-t (ami bár tartósságát tekintve hasonló a Sleekhez, de kb. harmadannyiba kerül...minek fizetne az ember többet, ugyanolyanért?)

-2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

-------

-2 csillag

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 25.

A papaya punch árnyalat van meg, és bár a színe tetszik, de nagyon egyenetlenül lehet felvinni, és annyira szárít és csomósodik a számon, hogy újrafelvinni már nem is szoktam mert olyan ronda lenne, hogy szégyellném magam. Viszont két másik árnyalat még tetszik nagyon, csak eléggé elment a kedvem ezek után, de látom itt jók a tapasztalatok, úgyhogy lehet hogy azért megpróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

nlevelin

2012. április 19.

Nagyon szeretem, nekem egy nagyon erős vérvörös árnyalatban van meg. Pontosan a Vixen árnyalat, nagyon vad és tartós, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

bunny00

2012. március 4.

Nekem a Vixen, es a Naked szin van meg.A Vixen nagyon piros, csak alkalomra hasznalom. meg vagyok vele elegedve. elegge kremes. A Naked, haaat, nem az igazi. Nem tetszik a szamon a szine. Hiaba a Sleekben nekem a szem palettak a nyerok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Dalma1111

2012. január 13.

Hihetetlen pigmentált, nagyon meg vagyok velük elégedve. Anyukám rendelt belőle nekem kettőt. Már a rúzsok színén is látni, hogy krémes, hidratált lehet, annyira megkapóak a színek. Lehet furcsán hangzik, de más rúzsok nekem "kemény" kinézetűek, viszont ezek tényleg minőségi alapanyagúak lehetnek, mert siklik a számon, nagyon tartós, gyönyörű a színe. Nagyon sok szép színben lehet kapni, fogok még én is venni belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Methylparaben i I ta I par 0 0