Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

kiskozmi

2012. január 21.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé.Elsőre elég tolakodónak éreztem,de zuhanyzásnál már sokkal kellemesebb az illata.Ritkán használom,mivel nagyon szárít,de egy próbát megért.Azért nem vagyok tőle hasra esve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

szkeri

2011. december 8.

brutál rágógumis, isteni az illata és tartós, kár az összetevőkért, azt hittem, hogy a LUSH-nak kicsit bőrbarátabb termékei vannak :( de túl jó ahhoz, hogy nagyon lehúzzam, azért kap egy négyeskét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

nicimeli

2011. március 12.

Én rágógumis-gumicukrosnak érzem az illatát. :)) Az állaga tényleg zselésebb és egész kevés mennyiségtől is sok hab keletkezik.Még 2-3 óra múlva is érzem a bőrömön az illatát.Én még a hajam nem mostam vele,félnék hogy kiszárítaná és annak nem örülne a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

dcpolice

2011. március 9.

Egyet kell értenem BabyDollal! Igazából én is használok krémeket , nem is tudom miért, talán ez az amit elvárnak a nőktöl :S nem tudom :S tele van minden féle káros anyaggal amit nem is írnak rá a dobozra. Ezt minden nagy vállalat megteheti és meg is teszi , mind a krémek terén és mind a élelmiszerek terén. Akik még elhiszik azt a mesét, hogy a krémek csodaszerek........Ha tudnánk mi folyik a laborokba szerintem minden krémünket eldobnánk :d olvastam egy érdekes könyvet az az élelmiszeripar sötét oldalát mutatta be (elég durva, de ha nem eszed meg ezeket az ételeket nem is tudnál mit enni), szépségipar sötét oldalára is kíváncsi lennék. Ha valakinek felkeltette az érdeklődését akkora: könyv címe
A leves hazudik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

A leves hazudik.

BabyDoll

2011. február 25.

Azért azt nem mondanám, hogy természetes, nézd meg az összetevőket. Somindenkinek a LUSH = természetes kozmetikumok, pedig ez óriási tévedés.
Az illata tény, hogy valami hihetetlen jó, de már kiábrándultam a LUSH termékekből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

babe

2011. február 23.

Imádom a Snow Fairy illatát! Tényleg igazi vattacukor fürdö. Zselés állagú, jól habzik és hajmosásra is használható. Szép fényes lesz töle a hajam. Az én börömet szárítja, de az illata mindenért kárpótol!!! Aki szereti az édes, bódító cukorka illatot annak remek választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

mucli0525

2011. február 22.

Vattacukorfelhőben úszik a fürdő. jól tisztít és kevés kell belőlle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 22.

Vattacukorfelhőben úszik a fürdő. jól tisztít és kevés kell belőlle.

misscsiga

2011. február 21.

Nagyon fincsi illata van, utána olyan jó illatú lesz a bőröm - megmarad az illata egész sokáig. Annyi a baj vele, hogy viszonylag drága és elég kevés, de természetes, így megéri. Like!
Ajándékba igazi kuriózum szerintem.. :) Én legalábbis előszeretettel vásárolok a Lushból ajándékot, és csak remélem, hogy én is kapok egyszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid