Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Az egyik kedvenc termékem amit valaha vásároltam, nem tudom megunni. Bevásárlok télen, egész évben élvezem. Akár 100 csillag is menne, ódákat tudnék zengeni, akár a testápolója is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

florcsiii

2018. január 15.

Most a nagy leárazáskor beszaladtam a Lush-ba, hogy megnézzem a tusfürdőket. Erre az összes leárazott tusfürdőt megszagolva, ennek az egynek volt kiemelkedően jó illata, a többi olyan kis kellemeske volt ehhez képest. Az illata nekem is a gyerek fogkrémre hasonlít, de nekem így is tetszik. Nem szárít, jól habzik, nagyon nagyon tartós az illata és még csillámos is--> imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

barbee0906

2017. december 22.

a snow fairy az egyetlen lush illat, ami valaha megfogott. kár, hogy csak karácsonykor árulják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Bubucim

2017. december 4.

Nagyon-nagyon szeretem. :) Eddig nem próbáltam Lush termékeket, ez az első. Gondoltam, teszek vele egy próbát a 3. X előtt. :P Nagyon krémes és lágy tusfürdő, ami egyáltalán nem szárítja a bőrt. Az illatát is tartja a bőrön még jó néhány órán át. Egyetlen negatívuma az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

mafalda

2017. november 1.

Nagyon finom illat, de vagy velem van baj vagy ez más szerint tényleg vattacukor???
Itt meg látom h vanília van feltüntetve....
Tavaly lemaradtam róla így idén siettem megvásárolni, mikor szaglászom mondom rágógumi illat!!! 😍 Pont mint a bubblegum ajakradírnak pont olyan illata van. Így még örütem is kicsit h nem vanília. . Használat során döbbenten tapasztaltam h nagyon gyenge, rajtam meg már pláne nem érezni az illatát, és a fürdőbe is csak halványan, ellenben sok más Lush tusival.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Itt meg látom h vanília van feltüntetve....

Captainblonde

2017. szeptember 29.

Hú gyerekek, ez nagyon durva. Mintha gyerekfogkrémmel fürdenék!!! Ez olyan gejl hogy nem tudom hogyan fogom tudni elhasználni az összeset... Az illata megegyezik a Bubblegum ajakradírral, de így tusfürdő formában too much...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

cseresznye007

2017. július 4.

ISTENI!!!!!!!!!!!!!!!IMÁDOM 3000000csillaggal illetném,a tusfürdők tusfürdője!!!
Hosszan tartó illatú tusfürdő,elég belőle 2 borsónyi.DE miért csak szezonális?kegyelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Krisztikeee

2017. március 11.

Az illatát imádom!!!És a színe is csodaszép,nekem az apró csillámok is tetsze ek benne!A bőröm egyátalán nem szárítja,jól habzik.Viszont nekem a bőrömön sajna nem igen marad meg az illata.Ha esetleg táplálná is a bőröm,akkor 5 csillagos lenne,de így csak 4 csillagos.Viszont lehet,hogy újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

lildiko

2017. március 7.

Jaj, annyira imádom! Féláron jutottam hozzá Karácsony után, én mondjuk a teljes árát nem fizetném ki érte, szerintem kicsit túl van lőve egy tusfürdőért... De nagyon jó vele zuhanyozni, isteni az illata, ami amúgy elég sokáig megmarad a bőrömön. (Nekem elég száraz a bőröm, ezért azzal csodákat nem tesz, de már plusz pont, hogy nem irritálja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

gretahegedus

2017. március 5.

Termékek terméke, 1kg-os változat duplán jött velem haza, de amikor egy hete közölte velem az eladó, hogy karácsony után féláron volt, azt hittem összeesek, de minden forintot megér ez a termék. A bőröm puhasága és illata semmihez sem hasonlítható, pedig kipróbáltam már egykét méregdrága terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid