Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

Szninka

(!)
2017. február 26.

Huh ez a termék valami álom😺
Volt szerencsém karácsony idején lecsapni rá.
Hogy őszinte legyek elsőnek amikor megszagoltam kicsit csömör volt de ahogy elkezdtem használni elöntött a vattacukor felhő🍥A textúrája jó krémes de kicsit géles amit én nem bánok🙃
Az illata sokáig érezhető.
Nekem ez egy nagy nagy kedvencem a Lush-tól😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Huh ez a termék valami álom😺
Volt szerencsém karácsony idején lecsapni rá.
Az illata sokáig érezhető.
Nekem ez egy nagy nagy kedvencem a Lush-tól😘

saladhunter

2017. február 22.

Sok lush tusfürdőt kipróbáltam. Nekem ez nem bejövős. Annyira gyerek illata van , sajnos nem tudtam elviselni magamon így odaadtam a 7 éves unokahugomnak. Neki nagyon tetszett. Arról nem tehet szegény termék hogy számomra gyerekes és mivel az unokahugom imádta így ötös :D*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

slytherclaw

2017. február 16.

Legkedvesebb Lush tusfürdőm. Édes és gyümölcsös illatok kedvelőjeként nekem ez maga a mennyország. Jól habzik, kevés is elég belőle és órákig érzem magamon az illatát. Megvan a testkondícionálója és a hintőpora is, egy-egy fárasztóbb nap után szeretek nagyra nőtt Snow Fairyként bebújni az ágyba egy édes, rózsaszín illatfelhőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

namii

2017. február 12.

Óriási szerelmem.
Bár én inkább samponnak szoktam használni, tökéletesen habzik, cuki doboz, isteni édes illat, rózsaszín, csillogós. <3
Nem véletlen vettem 3 üvegnyit, hogy kitartson következő karácsonyig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Óriási szerelmem.
Nem véletlen vettem 3 üvegnyit, hogy kitartson következő karácsonyig.

hrvthl

2017. január 26.

Mindig is imadtam ezt a tusfurdot, iden extra jo hiszen ontartosito valtozatban jott ki. Imadom az allagat/szinet na es az illata valami mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

julijasz

2017. január 19.

Édes, cukros illata van, ami elsőre nekem elég mű volt, de minél tovább szagoltam, annál inkább éreztem a vattacukrot. Meg is vettem a húgomnak karácsonyra, ő imádja az ilyeneket, és nem is lőttem mellé. Tartós, sokáig elég, de az állaga a legjobb, hogy sűrű és krémes. Na meg rózsaszín. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

patriciaaa

2017. január 18.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nem tudok beletni az illatával, ami sokáig meg is marad a bőrömön. Amit még szeretek benne, hogy jó sűrű az állaga és könnyen habzik, így nem kell belőle túl sokat használni és tovább kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

tomaievelin

2017. január 16.

Tényleg egy nagy szerelem ez a darab! Alapjáraton nagyon szeretem a Lush termékeket, még egyikben sem kellett csalódnom. Ebben szintén megtaláltam azt, amit kerestem és amire vágytam. Mesésen édes illat és kellemes állag. Nagy habot is képez egy átlagos tusihoz képest és egy kis kiszerelés is sokáig elegendő. Szerintem kötelező karácsonyi darab, és csak bánni tudom azt, hogy idén vettem meg először!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

anita0828

2017. január 16.

Szerelem! <3 Tavaly novemberben ismerkedtem meg a márkával, mivel eddig akárhányszor elmentem a Lush előtt, mindig megcsapott az a tömény illat. Nagyon kedvesek az eladók, amint beléptem már ott is termett az egyikük. Szinte az összes terméket megmutatta, elmondta, hogy mire jó, illetve ki is próbálhattam mindent, amit szerettem volna. Igazából én sem tudtam, hogy mit szeretnék, ezért megkérdezte, hogy megmutathatja-e a karácsonyi kollekciót is. Rögtön ezzel a tusfürdővel indított, amiről elmondta, hogy ez a vásárlók kedvence a Rose jam mellett. Ez szerelem volt első szimatolásra! *-* Az illata a selyemcukor, vattacukor és gyerekrágó keveréke, nagyon finom édes, bőrre kenve sem tolakodó. Nem szárítja a bőrt, ami nagy előnye, én testápolózni sem szoktam utána, mert felesleges. Az illata kb. 2-3 órán át is érezhető fürdés után. Megfogott benne, hogy nem kell belőle sokat használni: másfél hónapja használom a 250 grammos kiszerelést és a mindennapi tusolás mellett is több, mint a fele megvan. A csillámok is nagyon tetszenek benne, ha már ötször-hatszor használtuk, jól össze kell rázni a flakont és feljönnek az aljáról a csillámok. :) Idén leárazáskor megveszem az 1 kilós kiszerelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

gittagal

2017. január 13.

Imádom imádom és imádom! :D Évek óta használom, most nemrég vettem belőle egy 1 kg-os kiszerelést, ez remélem kitart jövő őszig, amíg újra kapható lesz. Az illata mennyei és szinte az egyetlen tusfürdő számomra ami nem csípi a száraz, érzékeny bőrömet. Néha hajat is szoktam mosni vele, arra is kiváló, illata sokáig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid