Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

Mina

2017. január 5.

Először furcsáltam az illatát, túl édesnek találtam, a gyerekkori rózsaszín rágóra emlékeztetett. Nemrég viszont megkaptam ajándékba, és bőrre kenve, fürdés közben mennyei illatot áraszt, egyszerűen beleszerettem!! Még fürdés után is sokáig érzem magamon, amit pedig nem minden tusfürdő esetében lehet elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

arendasnikolett

2017. január 4.

Felülmúlhatatlan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Felülmúlhatatlan! :)

KuSza

2017. január 3.

Teljes mértékben odavagyok érte! Az illata valami mennyei. *.* Mint egy kisgyerek, úgy örültem, amikor megkaptam karácsonyra a barátomtól a testkondicionálóval és a Rock Star szappannal együtt. A csillámok alapvetően letapadnak az aljára, de én fejjel lefelé fordítva szoktam tárolni és így az után is van egy kis finom csillogás a bőrömön, hogy kimásztam a kádból. Én nagyon szeretem, ha rossz kedvem van, tuti ez lesz az egyik, amit bevetek, hogy feldobjam magam!
Az illatán kívül nagyon szeretem benne, hogy elképesztően puha lesz utána a bőröm testápoló használata nélkül is. Ez az ötös skálán is 10*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

heather

2016. december 28.

Vanília, ebben?
Tömény, rózsaszín selyemcukor, ami összehúzza a szám :) .
De imádom!
Minden karácsony után betárazok belőle.Pont azért, mert elmúlt karácsony és kell valami a tél túléléséshez.
Tényleg iszonyúan erősen édes és tartós is.
Én biztosra mentem: tusfürdő, hintőpor, testkondícionáló és habfürdő :), gusztustalanul édes vagyok lefekvéskor. A férjem, szegény, fuldoklik a szintetikus cukorillatban.
Love forever!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Vanília, ebben?
Tömény, rózsaszín selyemcukor, ami összehúzza a szám :) .
De imádom!
Tényleg iszonyúan erősen édes és tartós is.
Love forever!!!

kallaikitti203

2016. december 18.

Imádom, hogy amikor ezzel fürdök akkor a helyiséget teljes mértékben vattacukor illat lengi be! Szokásosan kis mennyiség is elég, szóval azt hiszem még sokáig elég lesz, ahogy azt már tapasztaltam korábban. Az illat pár óráig érezhető a bőrömön, szóval ha este fürdök akkor reggelre már nem igazán szoktam érezni. Az árát eléggé sokallom, de ha az élményt és a minőséget is nézzük, akkor egy kis szinten egyetértek vele, mert hozza a szokásos Lush minőséget. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

birdnerd

2016. november 18.

Brutál rágógumi illat, ami valahogy mégis tetszik :D Kicsit nehezen fogyott el, mert a problémás bőröm nem annyira örült neki, mint én. Nem venném újra (ennyiért), de jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Livus12

2016. november 13.

Jaaaaj, hát az a vattacukor illat ami terjeng tőle az egész fürdőszobában tusolás után az fantasztikus! A bőröm hidratált és cukorka illatú.
Imádom, imádom, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Imádom, imádom, imádom!

szaboalexa99

2016. november 6.

A 'The Comforter' és ő közte rá esett a választásom az illata végett .Nagyon cuki ,gyerekrágógumi illata van számomra. Hozza a szokásos Lush minőséget, nem szárít, kevés is elég belőle. Öröm vele fürdeni, akár egy rossz nap után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Fruzsci

2016. november 1.

Valahogy megtudom érteni, hogy miért csak szezonális termék. Szerintem ha állandó lenne egy idő után lehet sokan megunnák, megutálnák az illatát :D Nagyon jó az illata, én is imádom, viszont nem használom el egyszerre, felváltva több tusfürdővel, mivel tuti megutálnám, hogyha csak ezt használnám :D
Viszont nekem egyáltalán nem habzik, bárhogy is igyekszem! A kék kis csillámok meg leülnek az aljára. De szeretem, úgyhogy tuti veszek még a leárazásnál is egy újabbat!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

biusjj

2016. október 12.

Nagyon nagyon imádom az illatát, hosszasan érzik utána mindenhol a lakásban. A szokásos karácsonyi illat. A Karma illata mellett ez az amit mindig újraveszek. Sokáig elég, engem nem szárít. Viszont idén lehet kapni testápoló krémet is, amitől még jobban snow fairy vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid