Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

brigitta001

2016. augusztus 23.

Ez az egyik legnagyobb kedvencem a szezonális termékek közül. Nagyon szeretem a Lush halmijait, eddig főleg a fürdőgolyókat, szappanokat és samponokat vettem. Nekem egyáltalán nem túl tömény, bár szerintem nem lehet a cukorka illatot és a csillámot túlzásba vinni . Viszont az állaga szerintem változott az évek folyamán. A legutóbbi üveg minta fakóbb lenne és a csillámok is mintha megváltoztak volna. Sajnos elég drága, de a januári leárazásnál azért valahogy mindig hozzám kerül egy kis flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

neakardtudnihogyki

2016. április 11.

Akinek akad eladó belole jelentkezzen, jövő telig szeretnek betarazni belole......<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

svivko

2016. február 23.

Sokan írják, hogy tömény az illata. De szerintem az olvasó el sem tudja képzelni, hogy mennyire. Pedig ez tényleg durva! Az első 3-4 használatnál komolyan köhögtem tőle, el kellett húzni a zuhanyfüggönyt hogy ez az "édes" "kis" "tündér+ meg ne fojtson. :D
Miután leöblítjük magunkról a rózsaszín cukorkaillatú szmötyit, a tenyerünk, ha sokat szórakoztunk vele picikét rózsaszín marad, de egyébként csak a bőrön lehet érezni a lenyugodott édes illatot másnap délelőttig.
Kár, hogy nincs megfelelője a debellának angolul, olyan szívesen átnevezném A debella tündérre, mert ez a termék inkább így nyilvánul meg, ha személyként kéne elképzelnem. Rózsaszín, benga, bibircsókos, és olyan hangja van, mint a Harry Potterben a Kövér Dámának. Na? Megvan. Szeretnétek vele fürdeni? ;)
Szerintem én jövőre igen! :D

Update: Most látom, hogy fogporként is kiadták, szóval, ki szeretné a szájába venni?! ;)

Btw, kicsit túl van tolva ez a tusolás Lush-éknál, vagy csak én érzem így? Színes is és színez is, csillog is - és ehető is (csillagok), és jó durván illatos. Ez utóbbi legyen meg, de kicsit tartok tőle, hogy jövőre már hozzám fog szólni a flakon, hogy Ne habozzunk, habozzunk! Meg játssz velem, nem vagyok már szűz, és egyéb ilyen b*romságok, amik (egyébként viccesek először) a Lush temrékekre vannak álmodva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Szerintem én jövőre igen! :D

pifpuf

2016. január 31.

Az új Lush tusfürdőknek sem az állaga, sem a hatása nem volt nyerő, ezért kicsit félve az újabb csalódástól, de végül megvettem ezt a tusfürdőt a karácsonyi leárazáskor. Az illata tetszik, az állaga sem olyan folyékony, mint az új tusfürdőknek, a bőrömet sem szárította, bár én mindig használok testápolót. Szóval egész jó, karácsonykor újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

edestyukom

2016. január 20.

Krokodilos vademecum illatú, nagyon kis mókás csillogós. Iszonyatosan tömény illatú zuhanyzás közben tényleg mármár túlzás, de szerintem utána kicsit visszahúzódik és fini puha lesz:) jót alszom tőle. az ára rettenet, bár nem kell belőle sok. nem vagyok az az édesszájú illatok terén, így nem szerettem bele, de nagyon kellemes emlékeket idéz, meg az egész olyan kis kedves!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

kaméliáshölgy

2016. január 10.

Három éve minden karácsonyra ezt kérem, imádom:) Mondjuk szerintem változtattak az összetevőkön (vagy a bőröm változott meg), mert kicsit szárít, 2 egymást követő használat után már muszáj testápolózni. Az illata nagyon finom, szirupos állaga van (régen mintha kicsit tömörebb lett volna), rózsaszín, és megmarad a bőrön (régen határozottan egész nap éreztem, most nem....) Hogy jobban átgondolom, szerintem romlott a minősége, ami elég szomorú, mert az ára brutális, de még így is a karácsonyi kedvencem, főleg az illata és a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

reku0304

2015. december 28.

Hangulat kell a használatához, de amikor olyan van tökéletesen ellazít az édes, cukros illata! :) A csillámok nem maradnak rajta a bőrömön, de az illatát sokáig lehet érezni. Az üvegében tényleg nagyon tömény és az ára sem barátságos. A LUSH szappanok jobbak szerintem, mint a tusfürdői, ezért én nem fogom ezt újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

kismackoful

2015. december 23.

Én imádom az édes, tömény illatokat, de ez nekem is sok volt:) Igazából szerintem egy az egyben gyerekfogkrém illat. Próbáltam vele megbarátkozni, de nem nagyon ment...Igazából borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

truffel

2015. december 20.

nemrég vettem meg így télre, a csomagolásán limitált kiadást írt, remélem azért máskor is kapható lesz. amikor csak megszagoltam a boltban inkább vattacukros illata volt, de mikor otthon zuhanyzás közben kinyomtam a tenyerembe akkor meg erős gyerekfogkrém illat érződött. azért szeretem mert sokáig érezni a bőrömön hogy ezt használtam, ráadásul vattacukros parfümöt használok szóval így ezzel együtt nagyon üt :D akit zavarnak az erős, édes, szinte már fojtogató illatok annak egyáltalán nem ajánlom, viszont aki barbibabának akarja érezni magát annak garantáltan tetszeni fog! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Norih

2015. december 14.

Egy nagyon pici termek mintat kaptam belole a rendelesem melle. Eszmeletlen finom illata van,es nagyon sokaig erzodott a boromon ez a csodabarbis illat! Imadom biztos beszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid