Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

Lills

2015. december 9.

Nem egy mindennapos tusfürdő, hangulat kell hozzá, de nagyon jó édes illata van, imádom. Kicsit tartottam tőle, de nem irritálta a bőröm, viszont nagyon tartós az illata. Nagyon tetszik, hogy rózsaszín és csillámos. Fürdéshez használom, és nagyon jól habzik! Aki szereti az édes illatokat, annak csak ajánlani tudom, de nagyon megosztó illat, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

cukorróka

2015. december 9.

Nem rossz ez a tusfürdő, szép rózsaszín, vannak benne csillámok, édes az illata... Télen elhasználható. Bár az ígért vattacukornak semmi köze a valóban jellemző gyerekrágó/fogkrém illathoz amit áraszt. Ha kicsit vaníliásabb lenne talán jobban bejönne... A magas ár és a mű illat miatt sajnos ez csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

drzoerose

2015. május 16.

dasz cukortúladagolás
imádom egyszerűen
nincs olyan mennyiség,amennyit ne tudnék belőle elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

dasz cukortúladagolás

töményen flakonból szagolva: energiaital;
kinyomva tenyérre: rágógumi;
használat közben: rágógumi+tipikus lush illat;
használat után: tipikus lush illat
Semmi extra nincs benne, amitől Lush lenne, szóval nekem ez nem hiteles...
Nem habzik vmi jól, az állaga is kicsit fura, elhasználom de nem vágyom rá még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

ajándékcsomagban kaptam,
töményen flakonból szagolva: energiaital;
kinyomva tenyérre: rágógumi;
használat közben: rágógumi+tipikus lush illat;
használat után: tipikus lush illat
Semmi extra nincs benne, amitől Lush lenne, szóval nekem ez nem hiteles...

Timpi

2015. február 24.

Nosss....én sem lettem szerelmese,viszont a hétéves csajszim jóban van vele,ezért 4est kap. Ezerszer jobb,mélyebb szebb illatok és termékek vannak a Lush palettáján,így tényleg nem tudom őt magasztalni.Kis csillámos műillatú egyszer elmosakodható.... ezen élményért nem mennék a Lushhoz,max a sarki 100 ft os boltba...mindazonáltal imádásom irányukba töretlen,csak ez most picit nekem kevés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

yokkoa

2015. február 10.

UpD: Kipróbáltam, ahogy egyikőtök írta: samponként is. Sajnos felejtős. Sok kell belőle és összetapasztja egybe az összes hajam, nem habzik rajta második samponozásra sem.

Totál kisgyerek-fogkrém illata van. Erős, mű, nem a kedvencem, de azért elhasználom. Habfürdőnek elég jó, mert úgy nem olyan erős a szaga (!) viszont jól habzik, bár sajnos elég gyorsan eloszladoznak a habhegyek. Kár, hogy ez amúgy tusfürdő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

babyface

2015. január 4.

talán az egyetlen olyan lush termék amiért egyáltalán nem vagyok oda... nagyon régen vettem belőle egy közepes kiszerelést, nagyon édes (pedig én szeretem az édeset...), nagyon mű tényleg fájdalmas, hogy semmi természetes anyag nincs benne. nagyon nehezen fogyott el és valahogy azóta se vágyom rá, de az egyik barátném imádja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Nyuszika21

2015. január 4.

Imádom! :) Egyszer vettem magamnak is, aztán idén egy barátnőmtől kaptam szülinapomra, felüdülés a cukorkaillatú tusolás! :) Négy csillag csak az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

allebag2

2015. január 2.

Nagyon szeretek bizonyos Lush termékeket, de ezt nem vettem újra karácsonykor. Az illata nagyon tetszik, de semmi természetes anyag nincs benne. Szerintem a Lush-nak nem szabadna ezt megengednie magának, ennyi pénzért. Akkor ennyi erővel inkább vehetne magának az ember 300 Ft-ért valami drogériás saját márkás tusfürdőt, még talán azoknak is különbek az összetevői...Az illata miatt 2*, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Szaszmancs

2014. július 27.

Energiaital illatú, rózsaszínű, csillámos. Hát nagyon szupi volt. Annyira erőteljes az illata, hogy az egész lakást átjárja ha használja az ember. Nem kívántam meg minden nap, de amikor igen, akkor nagyon jól esett. Fél áron vettem, még így sem mondanám, hogy megérte, de azért szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid