Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

dessy

2014. július 27.

Hát az illatát imádom, de ennyi, de ára is van..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Hát az illatát imádom, de ennyi, de ára is van..

kacsababy

Korcsoport: >54
2014. július 21.

Karácsony után vettem leárazva, gondoltam rossz nem lehet. Elkezdtem használni és beleszerettem. Egész sokáig kitartott a középső méret. (Asszem 3 méret van). Az egész család imádta, hogy miután fürödtem az egész fürdőben ilyen illat lett! Következő karácsonykor tuti megint veszek belőle!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 21.

aranyhalacska

2014. április 22.

Imádom az illatát! Ritkán nyúlok ehhez, de olyankor feldob. Mindennapi használatra nem biztos, hogy eltudom képzelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

cs.julianna

2014. április 8.

Nagyon jó, hosszan tartó illata van, imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Nagyon jó, hosszan tartó illata van, imádom:)

barkuska

2014. február 19.

Imádom az illatát, samponként használtam leginkább, hiszen annak is lehet. :) Nekem nagyon tetszett, puha lett tőle a hajam, és egész nap jó illat volt körülöttem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

anna.ecser

2014. január 26.

Isteni az illata,de gagyi h a csillámok az alján lébecolnak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Isteni az illata,de gagyi h a csillámok az alján lébecolnak. :D

katacita

2014. január 20.

Előszaglás nélkül rendeltem meg, bátor dolog volt. Amikor először megszagoltam, biztos voltam benne, hogy én ezzel meg nem fürdök, majd inkább jól odaadom valakinek. Aztán ott feküdt a fiókban, és néha beleszagoltam, na ez addig tartott, amíg végül annyira megszerettem a végtelenül tömény, émelyítő illatát, hogy vittem is magammal a zuhany alá. Imádom!!! A Bubblegum ajakradírra hasonlít egyébként az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Pandácska

2014. január 18.

Elképesztően erős illata van, először nagyon tetszett ez az édesség, de utána már túl sok volt, viszont tartós is. Sajnos szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Kiscsillag5

2013. október 6.

Kaptam egy mini kiszerelést ajándékba. Szerintem visszataszító és nagyon mű az illata. Engem arra a klasszikus energia ital illatra emlékeztet, amit utálok. Egyszer használtam. Többször nem voltam rá képes. Méghogy nyugtató! Szárít, mint a fene. Na meg tiszta színezék és csillám az egész. Borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Karácsonyi leárazás alkalmával szoktam venni. Teljes áron nem venném meg, az biztos. Ami zavar benne, hogy a csillámok lent maradnak az üveg alján.. Fél literes kiszerelésben vettem meg legutóbb. Kicsit meguntam az illatát, émelyítő tud lenni. Idén már nem veszem meg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid