Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

necra

2013. augusztus 30.

Imádom, minden karácsonyi leárazáskor veszek egy csomó üveggel. A Pink Sugarral tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

melange

2013. május 16.

... egy ajándékcsomagban volt benne, amit megrendeltem én balga....bízván abban, hogy a Lush-tól semmi szörnyűséges nem érkezhet,és minden csuda jó lesz,amit a dobozban találok...Hát nem. Iszonyatosan mű, erős gagyi rágó illat, mit illat ..ez... de legalább jó tartós...tartósan émelyít...:// A bőröm szanaszét szárította. Az összetevőit meg inkább hagyjuk... Ez Fairy? Maximum RémFairy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Cory

2013. április 8.

nekem ez már túúl édes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

nekem ez már túúl édes

e.m.e.s.e

2013. április 3.

Nem vagyok rágógumi illat fanatikus, de ennek a tusfürdőnek az illatát nagyon kedvelem, jó kedvem lesz tőle. Emellett nagyon jól hidratálja a bőrömet. Szeretem a kissé zselés állagát is. Nem elhanyagolható az sem, hogy olcsóbb árfekvésű, mint a legtöbb Lush folyékony tusfürdő. A flakonon feltüntetett határidőt azonban jobb betartani, ugyanis a lejárathoz közel tempera illata lesz a tusfürdőnek (más folyékony tusfürdőjüknél is tapasztaltam ezt). (A 100 és 250 grammos kiszerelésnél ez nem fenyeget, de én a legnagyobb, 500 grammos kiszerelést vettem és nem fogyott el 3/4 év alatt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Ingrid

2013. január 15.

Ez a kedvenc Lush tusfürdőm, egyszerűen imádom. Hónapokig használtam tusfürdőként és samponként is, bele voltam bolondulva ebbe az édes illatba. Most a leárazásnál újra vettem a legkisebb kiszerelésből, de tavaszra tartogatom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

nagyszandi94

2013. január 13.

Nekem tiszta rágógumi illat, de szeretem. Sokáig érződik a bőrön is, nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

guccigirl

2012. december 16.

Valamilyen régen elfeledett gyermekkori fogkrémemre emlékeztet az illata, szerintem nagyon finom. A tusfürdőkkel nincs általában bajom, szerencsés bőrrel vagyok megáldva, így a "hatásáról" nem tudok nyilatkozni. Az tény, hogy nem igazán habzik. A legnagyobb probléma vele az ára, 2700 Ft egy közepes - normál - méretű tusfürdőért elég horror, pláne, hogy ha valakit nem allergizálnak a tusfürdők, akkor az szinte csak az illat alapján választ. FInom / különleges illatot pedig a Balea is gyárt, 300 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Petronella

2012. december 13.

Néha már kicsit émelyítő az illata, de a kis kiszerelés utazásokhoz tökélete, otthon kevésbé használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

nafradine

2012. november 15.

Imádom az illatát!Nekem a gyerek Orbit rágó jut az eszembe róla! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Imádom az illatát!Nekem a gyerek Orbit rágó jut az eszembe róla! :)

wzannus

2012. november 14.

Nekem elég zsíros a bőröm, tehát nekem pont jó, az illatáért teljesen odavagyok... Sajnos az ára igen húzós, de eddig ajándékba kaptam így nem zavart...de most már sajnos nem ez lesz a fa alatt :( az ára miatt minusz egy csillag... de ezenkívül semmi bajom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid