Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

zitesz

2012. október 8.

Imádom!Télen az első számú kedvencem volt! :) Fincsi, cukorka illat, viszont ennél több nincs benne.Én a legnagyobb kiszerelést vettem, de többet nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Jade

2012. július 30.

A karácsony utáni akcióban vettem meg a 250 ml-eset, hát így is drága volt... Viszont egész sokáig kitartott, ha jól emlékszem még májusban is használtam, persze nem napi szinten, de akkor is piros pont. Az illata kinyomva egész jó volt, nekem nem szárított, igazából semmi extra, ezt olcsóbb tusfürdő is tudja. Kár, hogy a csillámok az aljáról nem "jöttek fel". Nem hiszem hogy megveszem mégegyszer, talán a 100ml-set alkalmankénti használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

ccp

2012. július 27.

hm nekem ez a termek csalodas volt, tul szintetikus es az illata irritaloan edeskes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

vivuss87

2012. június 12.

én szeretem és aki kedveli az ilyen cukorka, nyalóka illatot, annak be fog jönni:) hajamra is próbáltam, nem rosszabb mint bármely átlag sampon! persze szigorúan balzsamozással!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

rhinestone

2012. május 29.

Vidám, cuki illat.. :) és ennyi kb.. legalábbis nekem. Semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Yndre

2012. május 10.

A boltban tetszett az illata, de itthon már besokalltam tőle. Iszonyúan édes, csak heti 1-2 alkalommal bírtam zuhanyozni vele, alig vártam, hogy elfogyjon... Sajnos nagyon szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

gyorvari.adri

2012. május 2.

Mikor megromlott, borzaszto szaga lett, azota erzem azt a muanyagszatyorszagot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

HBrigi

2012. március 14.

Imádom! Szuper illata van, tusolás után a fürdőszoba környéke is felfrissül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 14.

Imádom! Szuper illata van, tusolás után a fürdőszoba környéke is felfrissül.

benysoterz

2012. február 7.

Nagy flakonnal áll itthon, de 2-szer használtam. Annyira szeretném szeretni vidám, túlzó az illata és néha nagyon kedvet kapok hozzá, hogy ilyen borzasztóan édes illat lengjen körül, de rettenetesen szárít, viszketek tőle (pedig nem kifejezetten száraz a bőröm).. Ha utána testápolót használok, akkor oda az "illat"... Keresek helyette erős édes illatú szappant ami nem szárít (ha nektek bevált valami nagyon esetleg), de már nem merek bemenni a Lush-ba mert mindent rám akarnak beszélni.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

dorkisz

2012. február 3.

Legelőször ajándékba kaptam, elhasználtam mert a párom szerette az illatát (persze nem napi szinten), erre az idén is kaptam még egyet, ami a szekrényben időzik. Egyszerűen rosszul vagyok az illatától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid