Soft & Gentle

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Dezodorok

A Soft & Gentle egyedülálló, növényi kivonatokat használó izzadásgátló formulája, amely a szokásos alumíniummentes dezodorokhoz képest hatékonyabban visszafogja az izzadást és a szagok kialakulását, miközben hagyja a bőrt szabadon lélegezni. Allergénmentes zöld tea illattal.

Makk Zsuzsó

2017. június 21.

Szeretem ennek a márkának az alumentes dezodorait. A 3 közül talán ennek a legjobb az illata. Stiftes Borotalco alá fújom, így felerősíti, meghosszabbítja annak a hatását. Laza, otthonülős napokon magában is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

gioia

2017. június 16.

Laza, kevésbé izzadós napokra vettem és arra bevált. Nem lesz rossz szagom, kellemes a használata, nem irritál egyáltalán. A friss, üde illatát pedig kedvelem. Ha majd egyszer bátor leszek, akkor ki fogom próbálni a mindennapok stresszes időszakában is ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Jotunderkeresztanyu

2017. április 15.

Konkrétan fél óra múlva durva izzadtságszagom volt ettől, wc illatosítóként használtam el. Drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

titinem

2017. április 14.

Ha kedvelném a fújós dezodorkat,akár a kedvencem is lehetne.Ragaszkodom az alumentes dezodorokhoz,de annak ellenére,hogy nem vagyok izzadós,hamar büdi leszek tőlük.
Ezzel is megpróbálkoztam,és igazából nem rossz ez, csak nem szeretem a fújós deokat.
Sportolás utánra tettem a tornzsákomba-teszi a dolgát, és jó az illata is, kiegészítésnek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

KlaudiaZs

2017. március 10.

Első alumíniummentes próbálkozásom, nem vagyok hajlandó már alusat használni, viszont ez sajnos szinte egyáltalán nem vált be, a 2 csillagot is csak azért kapja, mert ha nem használok semmit, jobban érződik rajtam az izzadság, de korántsem felel meg az izzadásgátlásra, szagtalanításra. Nem gondoltam hogy hatékonyabban vagy egyáltalán ugyanúgy működne, mint az alumíniumos deók, de ez tényleg csak az egy fokkal jobb mint a semmi kategória. Az illata mondjuk kellemes, nem fogja be a ruhákat, nem irritált, szóval el fogom használni, pár óránként frissítve magam vele, de hatása nem sok van, szóval tovább keresgélek az alumentesek közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

kicsikler

2017. február 11.

Körülbelül a használat 3. napján már éreztem, hogy valami nincs rendben ezzel dezodorral (legalábbis az én bőröm nem úgy reagál rá, ahogy kellene). Azóta körülbelül délig úgy-ahogy kitart a hatása,de amint elmúlik kellemetlen szagokat érzek magamon. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Vadkuku

2016. november 12.

Az illatáért nem vagyok oda, de az izzadásgtló az legyen izzadásgátló, és ez nálam bejött. Azt is hozzáteszem, hogy most ősszel-télen használom, de mivel nap közben sokat jövök-megyek és izzadós fajta is vagyok, biztosan teszek nyáron is egy próbát vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

szevin007

2016. november 12.

Szódabikarbónás megőrülésemből tértem át erre a deora. Imádom az illatát és a hatása is jó. Nem irritál, szagtalanít. Erre van szükségem és ezt teljesíti. Az illata hasonlít Elizabeth Arden-Green tea parfümjéhez. Nagyon friss, üde. Ez a kedvencem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

dorab

2016. szeptember 5.

Azt tudom nyilatkozni mint az előttem szóló, picikét izzadok mellette is, de hogy szagtalanít az egészbiztos.
Ennek a fajtának az első szaglásra kicsit túl citrusos beütése volt ami nem túl szimpatikus nekem, de aztán amikor állt fél percet a bőrömön, tökéletes illata lett. Hasonló picit az adidas dezodorokhoz a "végleges" illata, de ez nem irritálja az amúgy érzékeny bőröm, szóval ez pluszpont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

peachcricket

2016. május 30.

Nekem is bevált, izzadás azért van, de szagok nincsenek. :)
Viszont az active illata nekem kissé férfias, a care sokkal jobban tetszik, a floral nekem már túl virágos.
De hatásában ez a legjobb alu-mentes izzadásgátló amit eddig használtam. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Nekem is bevált, izzadás azért van, de szagok nincsenek. :)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag