Soft & Gentle

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Dezodorok

A Soft & Gentle egyedülálló, növényi kivonatokat használó izzadásgátló formulája, amely a szokásos alumíniummentes dezodorokhoz képest hatékonyabban visszafogja az izzadást és a szagok kialakulását, miközben hagyja a bőrt szabadon lélegezni. Allergénmentes kókuszvíz illattal.

sildicow

2016. július 31.

Reméltem, hogy ennyi pénzért valamivel többet tud, mint az 500 Ft-ba kerülő deók, hát nem. Ugyanúgy izzadok és simán bebüdösödök ha ezt használom, ha az olcsóbbakat, semmi különbség.
De az illata legalább tetszett, és tényleg nem irritálta a hónaljam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

De az illata legalább tetszett, és tényleg nem irritálta a hónaljam

bogarka

2016. július 25.

Hatásos alumentes deo. Sajnos a szódabikarbónát hosszú távon nem bírja a bőröm ( olivia natural krémdeo :( ) csak nagyon pici mennyiségben. Vegyesen használom, először egy hangyányi olívia deo, majd ez. Szuper az illata, és önmagában is elég hatásos. A kettő együtt szuper, tökéletes. Persze nyáron, nagy melegben picit nap végére izzadok, de egy diszkrét ráfrissítés és ennyi. Nekem teljesen bevált. :) Remélem sokáig kapható lesz, mert magasan a legjobb alumentes deo, - már ami a hatásosságot illet, plusz érzékeny bőrre is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Babika20

2016. július 14.

Reggel befújom magam, napközben nincs az az érzésem, hogy jaj de szívesen újrafújnám magam. Használtam 35 és 22 fokban is. Reggel 1-2 percet azért hagyom, hogy teljesen megszáradjon, de nem hagy kellemetlen vizes érzetet és foltot sem a ruhán. Az illata nagyon kellemes, a három közül ez lehet a legjobb. Az egyik hónom alja hajlamos szagosabb lenni, de szerintem ezt csak én veszem észre. Nem tudom, hogy újravenném, de alu mentes sprayek közül eddig nyerő nálam. Sokkal jobban teljesít, mint a Garnier vagy Rexona, Balea fújós társai! Nálam nem nyomja le a Bionsen golyós deóját, de szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Xnano

2016. július 1.

Megvettem, hatha ez bevalik. Hat nem.
Reggel befujtam magam, elindultam a munkaba (5 perc seta+10 perc buszozas reggel 6-30kor). Mire bertem az irodaba mar budos voltam.
Nem vagyok se tulsulyos, se durvan izzado. Nagyon csalodott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Megvettem, hatha ez bevalik. Hat nem.
Nem vagyok se tulsulyos, se durvan izzado. Nagyon csalodott vagyok.

peachcricket

2016. május 30.

Nekem nagyon bejött, izzadás azért van, de szagok nincsenek. :)
Ennek az illata (care) tetszik a legjobban a három közül.
Hatásában ez a legjobb alu-mentes izzadásgátló, amit eddig használtam.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Nekem nagyon bejött, izzadás azért van, de szagok nincsenek. :)
Ennek az illata (care) tetszik a legjobban a három közül.
Hatásában ez a legjobb alu-mentes izzadásgátló, amit eddig használtam.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam!!!

Adnilem

2016. május 3.

Csajok, a butane és a propane a hajtógáz a deoban! Azért van az INCI első helyein, mert a palack jórészt ezzel van töltve, hogy kinyomja a deot. Jobb lenne nyilván egy pumpás változat, de ez van.

Szóval én vettem egyet, nekem a hajtógázzal semmi bajom nincsen (valahogy ki kell jönnie a palackból a deonak, aztán elillan), az alumíniummal, szódabikarbónával annál inkább. Mivel sajnos még tökéletes alumentes deoval nem találkoztam, így rendszeresen kipróbálom az újdonságokat. Nos ezt most egy 3 napos bringatúrán teszteltem a Balaton körül. Jól teljesített. Nem tökéletes ez sem, de amennyit izzadtam ahhoz képest hatalmas teljesítmény tőle, hogy nap végén nem voltam a büdös. Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem izzadtam, de hatásos. Páromnak kifejezetten tetszik az illata, pedig csak találomra választottam ezt (nem mertem fújkálni a boltban). Tőlem egy elég erős 4-est kap. Meggyőzött. Másik illatot is ki fogok próbálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag