Soliteint

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babuci0522, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fényvédők

Solitent Sun Care 30+ védelmi rendszere hatékony védelmet nyújt a leégés ellen, fotostabil fizikai és kémiai fényvédői a napsugár UV A és UV B káros sugarai ellen egyaránt védenek. Opitmalizálja a bőr napfény toleranciáját, megakadályozza a napkiütéseket

Goldapple

2015. április 12.

Nekem napégés ellen nagyon is bevált. Biciklitúrán használtam és ennek hála, nem égtem le. Emellett nagyon jó hidratáló hatását is megtapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

kovacsmonikk

2013. július 4.

Nekem 40-es faktorú van, nagyon jól beszívódó, nem túl zsíros krém, nyáron arcra ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

lavender817

2013. április 26.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.