Soliteint

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyorsan beszívódó, selymes hidtaráló krém színezőanyagai kiegyenlítik az apróbb bőrhibákat anélkül, hogy a pórusokat eltömítenék. UV-A és UVB fényszűrő kombinációja véd a napsugarak káros hatásától. Szabadgyök megkötő hatású E-vitamint, az édes mandula tápláló olaját és bőrtápláló hatású shea vajat tartalmaz. Egyenletes, matt természetes arcszín.

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
tara95

2014. június 3.

Tegnap vettem meg mert nem használok alapozót csak alverde mattító fluidot ill. a catrice és a garnier korrektorát. Viszont egyszerűen hiányzott a színezett krém az essence pure skin félét imádtam de tele volt parabénekkel(ez jellemző tulajdonsága a termékeiknek). Úgyhogy kockáztattam :D és eddig bevált. Egységesebb a bőröm, fedése szinte semmi, de jól beletapad a terra naturi púdere. Kb 4 órát volt rajtam és nem fényesedett át persze a teljes smink részeként. Kíváncsian várom mi lesz később. Pozitívumai a nagy mennyiség, olcsó ár, szép összetevők(bár az az egy szem szilikon SE KÉNE), hogy magyar termék és a könnyű beszerezhetőség. Ja és a korrekt pumpás kiszerelés. Erős 4es majd még írok.

Itt is vagyok. Meg kell, hogy mondjam elég vegyesek voltak az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Ugyanis a délután 4 órától hajnali 4-ig tartó szerenádozást újrapúderezés nélkül maximálisan átvészelte még csak meg sem kopott. A ballagásomat viszont nem igazán élte túl abból a szempontból, hogy leégtem :D. jó csak kicsit kapott meg a nap és hát sültünk rendesen. Aki kitalálta ezt az egészet....nem az volt az általános jellemző, hogy mi most szomorúak vagyunk. Áááá. Éhes vagyok, szomjas vagyok, fáj a lábam, valaki kapcsolja le a lámpát ( ez a napocskára vonatkozott tényleg borzasztóan meleg volt). Szóval ezt már annyira nem bírta. Viszont nem tom mi van a bőrömmel az eddigi zsírosból talán kezd más irányba elmozdulni, ugyanis kívánja a hidratálót és az alverde fluid már nem elég. Bezzeg ez! Pihe-puha egész nap hidratált bőr aminek egészséges fénye van. szóval most nagyon élvezem, remélem így is marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 3.

rhinestone

2014. május 23.

Nos, én újravettem, de rá kellett jönnöm, hogy ez nekem nyárra sok, télen viszont Isteni volt. Pihe-puha volt az arcom tőle (is), hidratálót azért kentem alá, és bár sokat nem fed, nekem pont megfelelt, egyenletesebb lett a bürkém. Azt meg, hogy matt arcbőrt biztosít remélem csak valami poénnak szánta a gyártó, mert én bizony hiába vártam felkenés után, csillogott a fejem, mintha muszáj lett volna.. szóval kell a púder. Másfél pumpálásnyit használtam kb. minden nap, és így is elég volt ősztől tavaszig.. szóval kiadós egy darab, nem beszélve arról, hogy 1000 ft-ért vettem. Nálam ez így összességében megér egy négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

steuermann

2014. március 26.

A tinédzser korú önmagamnak biztos nem vált volna be, de így harminc felett, kombinált bőrömre elegendő választásnak bizonyult (már két éve) a hétköznapokra. Szerintem elég nagy szó, hogy az összetevők között az első helyet a mandulaolaj foglalja el - emiatt is - ár/érték arányban megfelel. Fehér bőrrel és sok szeplővel rendelkezem, de hozzáidomul a bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

bige.mimike

2014. január 27.

Nekem reggeli hidratálókrémként funkcionál. Eléggé száraz a bőröm, így nálam nem okoz fénylő, zsíros hatást. Különösebb bőrhibáim nincsenek, így azt valójában egy tónusba mossa, de ettől extrémebb fedést nem biztosít. Nekem ár/érték arányban van, ugyani 890 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

mannus93

2013. december 27.

Nyáron nem nagyon használom, mert fénylik tőle az arcom. Nem érzem, hogy eléggé hidratálna és puhítanna és nem is fed annyira. Ugyhogy inkább a hidratálókrémem és egy könnyű alapozó.Már régóta megvan és elég kevés fogyott belőle. Alapjába véve sok van benne, úgyhogy nem tudom,hogy fog elfogyni. Nekem nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Rild

2013. november 5.

Nagyon fényessé, zsírossá teszi a bőröm sajnos. Az illata tetszett. Inkább elhasználom a lábamra vagy nem tudom hova. Arcra semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

ferencz.eva81

2013. július 31.

Egyenletes,matt természetes arcszínt ígér,ehhez képest fénylő gömböt csinál a fejemből!Fedése nulla, nekem elég büdös is,csak tökéletes de száraz bőrön tudom elképzelni!Nem vált be,de a flakon tényleg jó,raktam bele mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

bogyo28

2013. április 29.

Mivel alapozót nappal, iskolában nem használok, pont egy ilyen színezett hidratálót kerestem a hétköznapokra. Nagyon megörültem, hogy kb. 900 Ft-ért találtam egyet (Müllerben). Mindig kíváncsian tesztelgetem ezeket a magyar Soliteint termékeket, úgyhogy nem haboztam sokat, megvettem. Az apróbb bőrhibákat csak módjával tünteti el, de valóban segít kiegyenlíteni a bőrfelszínt és amit még ígér és be is tart: hogy puhává, selymessé varázsolja a bőrt. Az illatával nekem is van némi gondom, mivel azt a nem éppen természetes összetevőkhöz kötöm... És ez kissé zavar, hiszen a színezett hidratálókat a legtöbben minden nap használják, ezért nagyon jó lenne, ha az összetevőkön változtatnának. Ezért vonok le egy pontot :(
Összességében kedvelem ezt a krémet. Óriási mennyiséget kapunk: 70 ml, ami nem éppen megszokott egy arcra való hidratálóhoz, szóval nálam ez sokáig elég lesz, főleg, hogy nem használom naponta.
A termékhez csatolt képen nem lehet látni az eredeti színét. A krém színe valójában sötétebb, olyan, mint egy alapozóé és nem ilyen halvány vanília.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Ejwi

2013. január 22.

Egy év alatt fogyott el minden napos használat mellett. Biztos újra veszem! :) Én nagyon szerettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Rachel

2012. november 11.

Nekem se vált be,csomós pattanásokat okozott.Fénylett és kényelmetlen viselet volt.Az illata pedig igazán zavaró.:S De ahogy előttem is mondták már,a flakon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Lactic Acid, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2