Soliteint

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyorsan beszívódó, selymes hidtaráló krém színezőanyagai kiegyenlítik az apróbb bőrhibákat anélkül, hogy a pórusokat eltömítenék. UV-A és UVB fényszűrő kombinációja véd a napsugarak káros hatásától. Szabadgyök megkötő hatású E-vitamint, az édes mandula tápláló olaját és bőrtápláló hatású shea vajat tartalmaz. Egyenletes, matt természetes arcszín.

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
zs.hencsi

2012. október 6.

Nekem nagyon nem vált be sajnos. Nagy reményeket fűztem hozzá, a kiszerelése is nagyon tetszett és praktikus ez a nyomós megoldás. De... lassan 1 éve, hogy megvettem és már első használatkor sejtettem, hogy mellé nyúltam vele. Viszont, egész eddig kitartóan próbálkoztam. Próbáltam hidegben, melegben, reggel, este, púderrel, púder nélkül de az eredmény mindig ugyan az lett. Zsírosan csillogó, fényes lett az arcom tőle. Ez volt a kisebb bajom vele, mert ezt még esetleg sűrű utána púderezéssel lehet javítani, bár ez már így nem túl praktikus. A legrosszabb, amit még soha nem tapasztaltam ennyire durván már arckrémeknél, vagy színezett hidratálólnál, az "illata". Számomra az borzalom. Erős, émelyítő és nem illan el egyhamar. Legtöbbször az lett a vége, hogy le kellett mosnom, mert egy idő után felkavarodott a gyomrom tőle, főleg melegben. Nem tudom meghatározni, hogy konkrétan milyen illat ez, vagy mi lehet benne ami ennyire nem kompatibilis velem, de a kísérletezésnek vége. Kimostam és a flakonját megtartottam, mert az nagyon jó és töltöttem bele másik krémet. A praktikus és hasznos flakon miatt 2-es, de tuti, hogy soha nem veszem újra. Sajnálom, hogy ennyire nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Michelle

2012. július 27.

Majdnem egy teljes üveggel elhasználtam, hamarosan újraveszem. Elég világos, normál bőröm van, a tapasztalataim ilyen feltételek mellett igazak. A krém színe először megriasztott, kifejezetten sötétnek és narancssárgának tűnt, de szépen eldolgozható, jól beszívódik és jól hidratál. Eldolgozva teljesen természetes hatást kelt, legalábbis az én bőröm nem fénylik tőle. Fedése egyáltalán nincs, ezért adott esetben egy jó korrektor szükséges lehet mellé, viszont a felvitel után kb. 8-10 perc elteltével nagyon szép, egységes, természetes fényű bőrképet ad, de nem mattít, mint ahogyan a leírás ígéri. Mivel nekem előnyösebb a természetes fényű, mint a teljesen matt bőr, így nem bánom. Nagyon kevés nappali hidratálóval beéri a bőröm, alkalmanként legfeljebb úgy 1-1,5 borsószemnyi adagot viszek fel; amit leírtam, ekkora mennyiségre vonatkozik, nagyobb adaggal nem próbálkoztam. Nálam nem váltott ki allergiás reakciót, nem okozott pattanást, mitesszert. Szépen tartja a pirosítót és/vagy bronzosítót, és krémpirosítóval is jól működik. Az illatát a felvitelt követően már nem érzem, bár eredetileg elég erős, de viszonylag gyorsan elillan (vagy csak megszokom és ezért nem zavar). A legfőbb negatívuma, hogy nem tudom, milyen erős fényvédelmet biztosít (valamiért azt gyanítom, hogy nem elegendőt, főleg ilyen kis mennyiségben használva), ezért nem merek teljesen erre hagyatkozni. De ettől függetlenül jó kis krém. Mint előttem is írták, valószínűleg normál és száraz bőrön hozza a legjobb formáját, őszi-téli időszakban esetleg kombinált arcbőrön is jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

lefteye

2012. július 27.

Száraz bőrre biztosan megállja a helyét, nekem a problémás bőrömre nem jött be egyáltalán, nem szívódott be, ragacsos lett az arcom és fénylett is, és konkrétan le tudtam dörzsölni a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

k.dorika

2012. július 18.

Én is szeretem. Kevert a bőröm, de jó rá. Nem lesz tőle "tükör arcom". Jól hidratál, finom, puha lesz tőle a bőr. A fedése is jó. Alapozóban én Astor mattító kashmir hatásút használok, na ennek a fedése persze nem ilyen tökéletes, maximális. Viszont nyári meleg napokon pont jó, könnyed kis színezett krém. 1000 Ft, 70 ml - teljesen jó! Az illata olyan tipikus alapozó-önbarnító illat...lehetne finomabb. Ez az egyetlen hibája, de szerintem ez is elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

zsuku

2012. május 18.

No, én is megvettem, tescoban 999Ft! Egy könnyű kis színezett hidratálót kerestem, így nyárra...

Rögtön másnap el is kezdtem használni....az első tapasztalatom vele valami horrorisztikus volt. Felviszem kézzel sietve, ijedten nézem, hogy a bőrömhöz képest iszonyú sötét (pedig annyira nem vagyok hófehérke, de tény hogy világos a bőröm), nem baj gondolom magamba, a világos púderem majd ezen segíteni fog, amúgy is kell látom, mert nem itta be rendesen a krémet a bőröm és ilyen vizes hatású maradt(legközelebb majd ecsettel viszem fel akkor ezt is, hogy jól bele lehessen dolgozni mint az alapozókat). Ráütögetem a púdert (avon láthatalan fátyol, egész korrekt kis púder teszi a dolgát, eddig problémám nem volt vele), és mivel az arcom ugye ilyen vizenyös maradt, jó kis táptalaj a púdernek, olyan sokat beszippantott, hogy az arcom igazi márvány lett!:O Próbálom ecsettel leporolni a felesleget, háát ez már ott marad az tuti, mintha ragasztóval rögzítették volna. No nem baj, irány a munka! Futok a busz után, kb 24 fok (talán több mint egy hete)...érzem hogy folyik az arcom, ajajjj belenézek a tükörbe folyt le rólam minden...jó nyugi nyugi felitatom oké. Beérek a munkahelyemre, tükörbe nézek hatalmas döbbenet... néhol foltos az arcom, de mint a kigyóknak!!!!!! Lekapargatom, vízzel, oké viszonylag normális (ha eltekintünk a plusz réteg maszktól). Az viszont legalább tartós, hazaérek késő este még mindig oké.

Legközelebb okos vagyok, ecsettel viszem fel, így jól bedolgozom a bőrömbe, viszont mivel a kombinált a bőröm így is kissé vizesen csillog, kénytelen vagyok újra a púderhez nyúlni... így majdnem ott tartok mint legutóbb, csak most mivel az ecsettel jobban bele tudtam dolgozni a bőrömbe, nem olvadt le, nem lett kigyóbőrös, de a plusz réteg púdertől amit beszippant, valódi maszk az arcom...Ennyit erről :(

Viszont! Akinek normál vagy száraz bőre van (és nem világos bőrű), nyugodtan megpróbálhatja, mert ami plusz pont, hogy egész jól hidratál, nem tömít, és nem ül bele a ráncokba.(Mondjuk egy színezett hidratálónál ez alap dolog amúgy is, jól tudom?) Sőt ahogy látom, az előttem véleményezők között is akad kombinált bőrtípussal rendelkező ember, ők is kísérletezhetnek vele, úgy látszik közülük is akad akinek beválik. De nekem nem jött be. Két csillag, és elnézést a regényért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

bibor009

2012. április 23.

Ma vettem, és örülök hogy rátalátam erre az oldalra. a DDA-ban 489 ft volt:D
Először nagyon gyanakodtam, hogy miért ilyen olcsó, kis utánaolvasás után már úgy döntöttem,azért elhasználom.:) AA Garnier BB krém nagyon drága nekem. Nekem a színe kissé világos, de felkenve ez nem látszik. Tényleg fed, és hidratál is, kár hogy ennyire híg az állaga. Az illata fincsi, és pont jó zsírosságú a száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Ma vettem, és örülök hogy rátalátam erre az oldalra. a DDA-ban 489 ft volt:D

herMajesty

2012. április 20.

Az itt, és a különböző beauty blogokon olvasott vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam, maximum pozitívan. Egyelőre csak jót tudok mondani róla (még csak két napja használom) Valóban egységesíti az arc színét, valóban mattít, valóban hidratál. Rohanó hétköznapokra tökéletes.
1100 Ft körül volt a Tescoban.
Ja, és tényleg igazodik a bőrszínhez.
Engem az összetevők nem zavarnak, ha cserében hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

1100 Ft körül volt a Tescoban.
Ja, és tényleg igazodik a bőrszínhez.
Engem az összetevők nem zavarnak, ha cserében hatásos.

nagyorsolya78

2012. március 17.

Szerintem is tud annyit, mint pl. a Garnier BB krémje, és mennyivel olcsóbb! Számomra plusz pont, hogy hazai termék, nagyon jó kozmetikai vegyészeink vannak, csak a marketingre nincs akkora keret.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Indi

2012. március 11.

Árban kiváló. Állagban megfelelő. Illata kellemes. És a fedése is tökéletes. Mondjuk az én arcbőröm elég gáz, mivel napallergiám van, és gyakran kipirosodik, így korrektorral használom. De szerintem remek termék, és nem okoz allergiát. Ez az én "BB" krémem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

DoooRa

2012. március 10.

Na megvettem, végül :) Nagyon elégedett vagyok vele, azóta minden nap használom. Jó az illata, gyönyörűen kijavítja a pici hibákat. Az egyik kézfejemen próbáltam ki először, és egyértelmű volt a különbség, ha a másik kézfejem mellé tettem. Mindenkinek nagyon ajánlom, aki nem szeretne rendszeresen alapozózni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Lactic Acid, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2