Spirit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daylight81, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Sprit of cashmere musk eau de parfum. Az illatot tervezte: Dominique Preyssas.

Fejillat: jázmin

Szívillat: tubarózsa, narancsvirág

Alapillat: szantál, tonkabab, vanília, ámbra, pézsma

Audry1

2020. augusztus 24.

Kellemes, édeskés illata van, de találtam a Spirit márkánál olyat, ami jobban tetszik.
Ennek ellenére szerintem finom illatú és a tartóssága sem rosszabb, mint az általam vásárolt, drágább márkáké
Ár/érték arányban nagyon is megéri és a kinézete is nagyon szép, letisztult. Könnyen elfér kisebb retikülben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

netti1990

2019. október 20.

Nagyon szerettem.Isteni finom,èdes illata volt.Tartósságával maximálisan elégedett voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Csillagist

2019. szeptember 6.

Kedvenceim közé tartozik ez az árát tekintve olcsó, de tartós kis parfüm. Leginkább ősztől-tavaszig használom, mert erős, intenzív illata van, de nagyon csábító és kellemes. 5-6 fújjás és rajtam egész nap érződik. Mindig tartok belőle otthon, nem fogyhat el sosem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Holdsarlo

2019. március 19.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Az ára is szimpatikus és az illata is viszonylag sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

slytherclaw

2018. december 29.

Még nyáron vettem, mert megtetszett a doboza meg az üvegén a kis minták és gondoltam, 1500 forintért nem egy nagy rizikó. A boltban nagyon tetszett, kellemesen édes, meleg és puha illat, de azért 40 fokban inkább mégis a gyümölcsös illataimért nyúltam.
Őszi-téli illatnak viszont tökéletes, visz egy kis melegséget a hideg, stresszes napokba. Rajtam hihetetlenül tartós, 12 óra után is érzem magamon az utózöngéit. Amiért viszont négy csillag, az az, hogy vannak napok, amikor kicsit elkezdek émelyegni tőle már a nap közepén, pedig sose fújok kettőnél többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nina1205

2018. december 7.

Ő a másik idei téli új felfedezésem és egyben szerelmem. Az ára egy vicc és nagyon jól hozza a dior h.p. vonalat. Kellemesen édes, mandulás, valami ánizs-szerű csavarral, amiért külön odáig vagyok.
4 csillag, mert sajnos csak alig pár órát bír ki bőrön (sálon esetleg kicsit többet), de abszolút táskakompatibilis, tehát bármikor újrafújható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

FeketePiroska

2018. szeptember 17.

Megszagoltam a boltban... nekem romlott parfüm szaga van. Egyáltalán nem tetszik. Régen az Avonnak volt valami hasonló illata, de az sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Ferita

2018. augusztus 11.

Imádom a H.P.-t. Megszagoltam és tènyleg hasonló illatvilág. Persze egy kis lebutított dupe,de aki nem engedheti meg magának az eredetit nagyon jó kis alternatíva lehet. Tartóssága nincs de ezeöccázé nem is vártam 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Blackxentric

2018. július 23.

Ha tetszik a Hypnotic poison de nem szeretnél annyi pénzt adni egy parfümért akkor ez a te illatod. Rajtam teljesen olyan illata van. Egy fújás elég belőle, mert tartós és intenzív illata. Én csak télen használom, de akkor nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

via0408

2018. július 9.

Hát ez tök jó. Tiszte Police Forbidden, ennek már csak azért is örülök, mert a Police-omat eladtam. Volt valami idegesítő citrus a fejjegyében, ami ebben a parfümben egyáltalán nincs jelen. Úgyhogy jó csere volt:D Kellemes illat, vaníliás, füstös, egy kicsit műanyag, de az ára borzasztó jó. Ennyi pénzért tökéletesen megéri. Mondjuk a Hypnotic Poisonömet nem cserélném le rá, de látom (érzem, szaglom, ilyesmi...) a hasonlóságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.