Spirit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daylight81, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Sprit of cashmere musk eau de parfum. Az illatot tervezte: Dominique Preyssas.

Fejillat: jázmin

Szívillat: tubarózsa, narancsvirág

Alapillat: szantál, tonkabab, vanília, ámbra, pézsma

paranoidcat

2018. június 22.

Ez rajtam tiszta Hypnotic Poison. Persze nem olyan összetett, de az aktuális lelki megborulás miatti impulzusvásárlással járhattam volna rosszabbul is. (Megjegyezném, hogy a HP megreformált változata kevesebb ideig illatozik rajtam, mint ez.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

thegirlwiththemostcake

2018. június 7.

Megértem, ha valakinek nagyon nem jön be, hiszen egy meglehetősen édes illatról beszélünk, de nekem személyszerint ez szerelem. Minden alkalommal, mikor megérzem az illatát, valami nagyon rózsaszín nagyon púderfelhős kép jelenik meg előttem, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Jelizz

2018. március 11.

szep a kulseje, puder szinu es "vintage,, csipkes kinezete van 🙂 jo illata van erett noies hetkoznapokra tokletes. Fas-edeskes illat, sajnos nem tartos 1 max 2 oran at tart az illata. Inkabb EDT nek mondaam mint EDP nek, de olcso. Johet a tobbi illat is 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

JvikiJ

2017. december 14.

Én inkább a lágyabb, könnyedebb illatokat szerettem eddig, de most télen valahogy "kiéheztem" egy nehezebb, édesebb illatra, ami "felmelegít". :) Először csak a csuklómra mertem fújni. Egész este éreztem az illatát, ahogy telt az idő, egyre jobban tetszett, teljesen elvarázsolt! Alig vártam, hogy munka után berohanjak a boltba megvenni! :D Nagyon kellemes, vaníliás, fűszeres, határozott jelenléttel, nem egy nyári illat, de én pont ilyet kerestem most. Eszméletlen tartós, az ára pedig hihetetlen kategória (akcióban vettem 1500,- Ft-ért a DM-ben). Tartósságát nézve jobb, mint bármelyik márkás parfüm, zuhanyzás után, másnap reggelig kitart az illata! Azt hiszem, ma veszek még egy üveggel, és a többit is kipróbálom!!! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

Nancika

2017. február 11.

A blog miatt nagy parfüm gyűjtésen veszek részt, mivel nagyon kevés CF parfüm van sajnos - legalábbis ezt hittem. Azonban az utóbbi időben egyre jobban rá kell döbbennem, hogy bizony bőven lehet válogatni közöttük is. Nekem ez az illat lett az egyik kedvencem. Magában nem finom annyira, viszont az én bőrömön nagyon jól mutat egy kis idő elteltével. Kb fél óra, óra múlva olyan kellemes, finom illata lett a csuklómon, úgyhogy megvettem. És azóta is használom. :)

Egyetlen baja, hogy nem igazán tartós, pár óra alatt nyomtalanul elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

vikifekete

2016. december 22.

Ajándékba kaptam, imádom.:)
Sokan dicsérik, hogy jó az illatom ha ezt használom. A ruháim brutál sokaig tartják az illatot. Nagyon édes, vaníliás illata van, ilyenkor télen még jobban szeretem.
Eleinte kicsit érzem alkohol szagát, de nekem elmúlik pár pillanat alatt.
Nekem nem volt "sok" az illat, sosem lettem tőle rosszul, és más sem panaszkodott e miatt.
Ár-érték arányban nagyon ajánlom, talán inkább fiatalabbak számára.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Ajándékba kaptam, imádom.:)
Eleinte kicsit érzem alkohol szagát, de nekem elmúlik pár pillanat alatt.
Ár-érték arányban nagyon ajánlom, talán inkább fiatalabbak számára.:)

hko

2016. október 2.

IMÁDOM!!!! Nagyon régóta keresem ezt az illatot, engem is a c dior hipnotyc poisonra emlékeztet, és emiatt mégjobban imádom! 3. üveggel veszem meg a jövő héten.... Remélem még sokáig kapható lesz! Az összetevőit külön-külön is kedvenceim, de így együtt számomra a tökéletes illat. 😃😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Laci

2016. augusztus 18.

Anyukám próbálta ki dm-ben, tanúja voltam szenvedésének, mikor landolt a kézfején. Ő már ott rosszul lett, én csak az üzletből kiérve, mikor megcsapott. Azt az égetettcukrosgejlsziruposvirágosmindenit neki!!! Alig várta, hogy kezet moshasson és megszűnjön az a kín, amit ez okozott. Soha többé nem akarjuk érezni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

elvanui

2016. július 16.

Azta, tiszta Kenzo Amour. Ennyiért ez egész jó, mert az Amourt imádom, de ez icipicit kevésbé fás, inkább egyfajta Amour Poudree😁. Még az is lehet, hogy betankolok, mert órák múlva is kellemes, bőrközeli. Nagy meglepi volt 1100 ft-ért.
UD: hehhe, hűvösben már én is érzem benne a hipnotikusat, amilyen régen volt a kis piros, de azért még mindig Amour Poudree:). Nem baj, HP-t is szerettem, szerintem télen fincsibb lesz ez még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

rdm

2016. június 22.

Nem volt teszter, úgyhogy próba nélkül vettem. Az itteni vélemények alapján, gondoltam teszek egy próbát. Hát, nem jött be. Ha valakit érdekel, eladnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.