Spirit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daylight81, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Sprit of cashmere musk eau de parfum. Az illatot tervezte: Dominique Preyssas.

Fejillat: jázmin

Szívillat: tubarózsa, narancsvirág

Alapillat: szantál, tonkabab, vanília, ámbra, pézsma

daylight81

2016. május 13.

Meleg fűszeres-nőies illat, árához képest tartós. Téli parfümnek tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Odil

2016. május 6.

Ez a Dominique Preyssas valószínűleg szégyelli magát, amiért legagyítva a Dior Hypnotic Poisont saját ötletként dobta ki.
Egyébként enyhe verzió, talán viselhetőbb ezért az erdetinél, és viszonylag tartós is, de akkor is, na már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Niki03

2016. május 3.

1100 forintért volt akciós, egy próbát megér alapon megvettem. Az illata isteni, vaníliás :) Teljesen meglepett, hogy ennyi pénzért EDP. A tartóssága átlagos, nem az a fajta, amivel reggel befújom magam és még délután is érzem, de árához képest tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.