Spirit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2017. január 6.

Fej: alma, fahéj, mandarin

Szív: rózsa, jázmin, narancsvirág

Alap: vanília, ámbra, tonkabab

angeltear

2015. április 11.

A Dm-ben leltem rá egy ezresért, végig szaglásztam az összeset és végül ezt hoztam haza. Én az édeskés illatokat preferálom, de a tavasz közeledtével valami újat szerettem volna kipróbálni. Nagyon kellemes rózsás, nőcis illat ami rajtam sokáig érződik. A vőlegényem szereti és anyukámnak is kellett vennem egyet mert nagyon megtetszett neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

fannisch

2014. november 10.

Nem mondanám, hogy a legjobb parfüm! Fél éve használom, lassan fogy, bár nekem a Romantic glow nevezetű tesója van meg. Sajnos maximum 1-1,5 óráig érzem magamon az illatát, de hát ne is várjon sokat az ember egy ennyire olcsó parfümtől. Talán újraveszem egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 10.

kisbors

2014. október 20.

Nekem most ez az új kedvenc!
A régi bevállt parfümömtől kezdtem fejfájást kapni, így váltanom kellett. De rettenetesen finnyás vagyok parfüm terén. Nem szeretem a tolakodó, mindent beborító erős illatokat, és azt sem ha pár óra után nem érzek semmit.
Ez a parfüm pedig ebből ötösre vizsgázott. Nagyon finom rózsás púderes illata van, viszont várni kell pár percet vele, mert első fújásra csak az alkoholos pacsulit érezni. De utána egy egyenletes tartós, nem hivalkodó illat marad meg a bőrön. (csak az ember intim zónájába kerülve érződik az illat).
Tartósságra sincs panasz. Este fürdés után is bár én nem de a barátom érezte rajtam, sőt most először dicsérte meg az illatomat (parfümömet) úgy igazán.

Szóval nálam jól teljesített, és ennyi pénzért egy szavam sem lehet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Nekem most ez az új kedvenc!

Szóval nálam jól teljesített, és ennyi pénzért egy szavam sem lehet!

NBetti2000

2014. április 23.

abszolút kedvenc jó az illata és tartós is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

abszolút kedvenc jó az illata és tartós is :)

sztike

2014. január 10.

Azta, de imádom ezt az illatot!!! Nővérem minden évben megy Salzburgba, onnan szokott nekem ilyet hozni. Már kerestem itthon, de nem találtam. (Nem tudja valaki, hol lehet beszerezni és mennyibe kerül?) Nagyon kellemes, kissé púderes-csajos illata van, mindig feldobta a hangulatom. :) Tartósságra is egész jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Cilandi

2013. december 4.

Kellemes illat ez is,bár inkább almás, mint rózsás. Nekem a HugoBoss - Orange-ra emlékeztet. Csak lényegesen olcsóbb kiadásban! ;) Inkább mondanám almás, sütis illatnak, mint rózsásnak. Őszre tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.