St. Ives

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2013. szeptember 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Használata csökkenti a stressz okozta bőrelváltozásokat, szem alatti sötét karikákat, szemhéjduzzanatokat és a ráncokat is. A tágabb pórusú bőr számára is hasznos, pórusösszehúzó hatása miatt. Rendszeresen használva az arcbőr frissebb, üdébb, egyenletesebb felszínű, puhább tapintásúvá válik.Hidratálja és vitalizálja a megfáradt arcbőrt. Hatóanyagai között felsorolják a gleccservizet,  az uborkakivonatot, az elasztint és 35%-ban  svájci gyógynövényeket tartalmaz.

sandoragi0

2011. október 10.

Felkenés után a bőröm tényleg frissebbnek éreztem pár percig,de egyébként semmit sem ér! Egyáltalán nem hidratál! Sima zselés valami,amiben szerintem cseppnyi hidratáló összetevő sincs! Rám romlott és ki is dobtam!Szörnyű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

andrea.horvath79

2011. október 4.

Szerintem semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 4.

Szerintem semmit nem ér.

momo

2011. augusztus 6.

Ez a krém egy nagy 0. A volt kozmetikusom kezelés után használta hűsítésre, de utána használt krémet is. Megvettem, elkentem, de minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

bunieka

2011. július 25.

Valahogy tényleg így van... nem érzel utána semmit a bőrödön, mintha csak simán elpárologna.. és ez elég bosszantó. Hosszabb távon sem éreztem semmi különöset... az is érdekes, hogy ekkora kiszerelés arckrém létére. Anyumnak bejött, de gyanítom csak a neve miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

Erzsi73

2011. július 22.

Igen ismerem és szó szerint egyetértek csillag1219 véleményével :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 22.

Igen ismerem és szó szerint egyetértek csillag1219 véleményével :) !

csillag1219

2011. július 22.

Hűsít, gyorsan beszívódik, csak semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 22.

Hűsít, gyorsan beszívódik, csak semmit sem ér.

natasa

2011. július 22.

Bedőltem a kecsegtető leírásnak. Szem alatti karikákat, apróbb ráncokat szerettem volna csökkenteni, esetleg eltüntetni. Konkrétan semmit nem csinált, nem csökkentett sem karikát, sem ráncot. Nem is szívódott jól. Jó szöveg, hogy gleccservíz meg svájci gyógynövények...meg egy csomó káros adalék még. Kukában landolt, tehát pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 22.

Ria13

2011. július 11.

Olcsó is, jó is, design-os is, ráadásul minden bőrtípusra alkalmazható. Nekem sajnos tágabb pórusaim vannak, de használata után valóban feszesebb, "pórusmentesebb" hatású lesz a bőröm. A szemkörüli duzzanatokra nálam nem vált be annyira, de ettől függetlenül ez egy elég jó termék. Felkarikázott és a szemre helyezett uborkaszeletekkel "kombinálva" jó kis frissítő zselé. Smink alá is fel lehet kenni, csak adjunk néhány percet a bőrünknek, hogy alaposan beszívódhasson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Elastin, Propylene Glycol, Glycereth-26, Sodium PCA
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.