Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

janvidia

2016. augusztus 8.

Imádtam!! Parfüm mániás vagyok, úgyhogy valamikor ismét beszerzem ezt vagy egy másik változatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

DHenrietta

2016. május 12.

Alapvetően nem lenne rossz illetú, bár az elején nagyon alkoholos, de egy idő után nagyon tömény, ráadásul én kiütéses lettem tőle. Szóval mi perpill WC-illatosítónak használjuk, arra jó.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

HuAnita

2016. március 20.

Nagyon jó eper illata van, de sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Nagyon jó eper illata van, de sajnos nem tartós.

pinky001

2015. december 8.

Cuki illat, édes. (: Ennyi pénzt totál megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Cuki illat, édes. (: Ennyi pénzt totál megér.

Erus15

2015. december 7.

Finom édes, nem mű az illata. Nem sokáig érezni, de ennyi pénzért megfelel. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Finom édes, nem mű az illata. Nem sokáig érezni, de ennyi pénzért megfelel. :D

anna09

2015. május 15.

Nagyon imádtam az illatát és a nagy kiszerelés sokáig elég. Szeretek perfumeben fürödni (tudom rossz szokás) és miután elszáll a kissé alkoholos szaga nagyon imádni való, olyan megenném magam érzés :D. Nem tudom megmondani ilyen e az illata az epernek vagy az eperkrémnek, mert ez egy elég egyedi illat de édes és gyümölcsös szóval mondhatjuk. Sajnos hamar elszáll az illata, de ellenben más perfumeökkel, ahogy már említettem ebben lehet fürdeni és nem lesz zavaró vagy fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

wifey

2015. május 12.

Irtó hamar elmegy az illata, túl mű, bántó. És nagyon nagyon hamar rá lehet unni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Lory

2015. április 12.

Húgomnak megvolt,ő szerette.Nem annyira tömény mint a vattacukros,bár tény,hogy ez is édes rendesen:)Mértékkel használva fiatalabb korosztályon jól állhat.Egy közepest megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Jenniii92

2015. február 21.

Finom, édes, epres illata van, szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Finom, édes, epres illata van, szeretem. :)

hullócsillag

2015. január 25.

Gyakran kell fújni, mert nem túl tartós az illata.
Cserébe viszont isteni finom illata van, éhezek tőle:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Gyakran kell fújni, mert nem túl tartós az illata.
Cserébe viszont isteni finom illata van, éhezek tőle:D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.