Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

KrisztiP

2014. szeptember 9.

A vaníliás után ez a második legjobb. Epres cobbler-re hasonlít az illata :) De hosszú távon sajnos nem tudom elviselni magamon. Havonta egyszer-egyszer használom,ha épp olyan kedvvel kelek reggel. Sűrűn kell fújogatni,mert szerintem ne túl tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Ancsuh

2014. augusztus 25.

Istenem, de rossz.....nagyon durván tömény eperkrém illata van, de ez esküszöm nem parfüm. Egy DM-ben fújtam egyet a csuklómra és egész nap azt éreztem. Először úgy voltam vele, hogy milyen nagyon finom, de szerintem nem parfümnek való. Esetleg párnára vagy szobaillatosítónak. Aztán egyszer kipróbáltam, úgy, hogy 2 fújás a nyakamra egy a csuklómra összeérintve. Imádom a nagyon édes illatokat és soha nem értettem, ha itt valaki azt írja, hogy nem bírja. Hát én konkrétan szédültem és hányingert kaptam tőle. Nem, nem soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Nagyon szeretem. Mindenhol azt kérdezik, hogy kinek van ilyen finom illata és akkor mondom, hogy nekem:) Nem szeretem a parfümöket, mert egyik sem illik hozzám, túl ilyen, túl olyan, meg nem is tudom magamon elviselni őket. Ritka ha valami elnyeri a tetszésem és ennek sikerült! Sosem fogok méregdrága parfümre költeni, mindig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Én egyedül ezt tudom elviselni a Star Nature illatok közül. :)
Ja, meg még a sárgadinnyéset. Azt 2 éve nyáron egy teljes üveggel elhasználtam. Az eperkrémes most van meg, de utcára nem fújtam még, otthon szagolgatom, szerintem nem is olyan rossz. Édes sütiillat. De azért 3 csillagnál többet nem adnék neki, bocs a rajongóktól... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Én egyedül ezt tudom elviselni a Star Nature illatok közül. :)

Happiness28

2014. július 14.

Amikor magamra fújam az illata engem a sütire emlékeztet , utána epres lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Amikor magamra fújam az illata engem a sütire emlékeztet , utána epres lesz

Shennny

2014. május 19.

Vaníliás és a vattacukros mellett ez még a legjobb! Nagyon fincsi illata van! Mértékkel persze :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

kalmaniki

2014. május 11.

Nagyon édes, eprescukorka illat, viszont ha mértékkel használja az ember, akkor valóban kellemes, hétköznapokra megfelel, hangulatjavító hatása is van számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

salientina_

2014. március 18.

barátnőm használ ilyet, kellemes illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

barátnőm használ ilyet, kellemes illata van

csinicsaj

2014. január 23.

Tavaly vettem ezt a patfumot az kozeli szazforintosban, nagyon tetszik az illata edes , de nem fajdul meg a fejem tole, az ara pedig nagyon megeri ugyanis mar egy eve hasznalom szinte minden nap , es meg mindig van benne egy keves , en nem a boromre szoktam fujni hanem a ruhamra ugyanis gyanus h ilyen olcso. De abszolut megvagyok vele elegedve :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 23.

kszancsuu

2014. január 2.

Nagyon régóta kerestem egy jó parfümöt de valahogy egyiknek sem tetszett igazán az illata, ezért csak testpermeteket használtam. Egészen addig amíg a barátom meg nem lepett ezzel a csodával :D Nagyon megszerettem!! És nagyon jó érzés, hogy szinte mindenki azt kérdezi hogy minek van ilyen jó illata?! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.