Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

xleiax

2014. január 2.

Sosem használtam parfümöt, valahogy sosem éreztem, hogy kellene. De ezek a star parfümök megfogtak. Kaptam egyet barátnőmtől, igaz eléggé édes mindegyik, de mégis olyan kellemes, így néha napján befújom magam. Általában 3-at szoktam fújni, plusz egyet a csuklómra, de én sosem érzem magamon, viszont barátnőm néha be szokott szólni, hogy túl erős ez illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

vador

2013. december 26.

Valami hihetetlenül gejl édességillatra számítottam, meglepetésként ért a kis visszafogott picit eperrágó-szerű illata. Valamire nagyon emlékeztet, ami a '90-es években, egészen kiskoromban volt kapható, azt állították, hogy ehető és nyilván nagyon olcsó volt.
Talán még ez a legemészthetőbb a Star Nature szagok közt, lehet hogy egyszer beruházok rá, hátha rájövök, mire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

vikcsi

2013. december 24.

Nekem nagyon tetszik az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Nekem nagyon tetszik az illata :)

sofie_sz

2013. december 16.

Nagyon-nagyon édes az illata, a boltban még tetszett, de itthon már nagyon agresszívnak találtam. Egyszer-egy magamra is fújtam, mások szerint jó az illata rajtam, mégis talán nem ez a legmegfelelőbb a számomra.
Nem baj, nem tartom fölösleges pénzkidobásnak, hiszen ,,anyag nem vész el, csak átalakul", így most textilillatosítóként használom. A takarókat kiteszem egy pár órára szellőzni a teraszra, majd utána befújom ezzel és esténként nagyon jó így elaludni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Laura19

2013. október 18.

Nagyon kellemes, friss illata van.
Tetszik a csomagolás is. Viszonylag tartós és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Nagyon kellemes, friss illata van.
Tetszik a csomagolás is. Viszonylag tartós és nagyon olcsó.

beautifullife

2013. szeptember 28.

Igen,őt is WC illatosításra használom.(mert nekem ilyen jól megy,hogy parfümmel fújom a klozetot..burzsuj vagyok,na)
Ámbár ő az egyetlen,ami talán bőrön is jó lehet,de én még ha fizetnek is érte,akkor se viselném. Azt a következtetést,hogy bőrön jól produkálhat, abból szűrtem le, hogy az egyik Britney parfüm utánzatnak ilyen illata van, szóval gondolom az eredeti is nagyjából ilyesmire hajazott.
Arra a célra, amire én használom : tökéletes. Imádnak nálam mellékhelységre menni az emberek.. rágó,vattacukor,eperkém..hát hol máshol van ilyen csábító illata egy árnyékszéknek? :)
De fogadjuk el,hogy ők nem parfümök, ők illatosítók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

De fogadjuk el,hogy ők nem parfümök, ők illatosítók.

vadi

2013. augusztus 16.

Tavaly kaptam, és annyira nem jött be először, de utána egészen megkedveltem. Bár nagyon édes és mű illata/szaga van, de ha nagyon keveset oszlat el magán az ember, úgy oké. De nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

anna.95

2013. augusztus 10.

Nekem tetszik ez az illat szerintem nem annyira tömény mint pl. a vattacukros változat :) én adok neki mondjuk 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Mayu

2013. augusztus 1.

Igazán kellemes illata van,valóban nem annyira tartós,de azért nem annyira kicsi az üveg,és teljes mértékben pénztárcabarát.Kicsit többet fújok magamra és bőven jó pár órára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Ms.Cat

2013. július 25.

Nekem is van ilyenem és nagyon szeretem! Igaz gyorsan elillan az illata, de nagyon kellemes kis parfüm! Szeritnem majdnem minden illata tökéletes, kicsit gyerekes, de hétköznapokra pont jó!...:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.