Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Lilu

2013. július 8.

Isteni illat, nagyon ragacsoscukrosepres :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 8.

Isteni illat, nagyon ragacsoscukrosepres :3

laszlo.noemi

2013. július 8.

A vattacukros változathoz képest ez nem annyira erős, de számomra mű illata van. Amikor megvettem (próbaként), magamra fújtam, és anya kérdezte, honnan az eper illat. Azóta nem venném meg újra, hiába olcsó, mert a bonyolultabb illatokat szeretem. Inkább egy tiniparfümnek nevezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Aviva

2013. július 2.

Az illata tényleg ütős, bár szinte egyáltalán nincs eltérés a sima epres változata között. Ritkán használom mivel az illata nem a legtartósabb sajnos, fél óra sem kell és már alig lehet megérezni hogy fújtam magamra egyáltalán valamit is belőle.
Pozitívum viszont hogy elég sok van belőle és az ára sem terheli nagyon a pénztárcánkat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Sunrise

2013. március 28.

Kellemes illatú,tényleg eperkrémes.A tartósságával viszont vannak gondok,így -1 csillag.Elég sokat kell belőle fújni,hogy megmaradjon az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

Black Fairy

2013. március 4.

Bár én se vagyok már kis tini én imádom! Tartós és nagyon kellemes illatú...főleg hidegebb időkben jó, nyárra frissebb illatok kellenek...
(a tuttifrutti és rágógumi is nagyon finom, de egyelőre ezt kéne elhasználnom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

(a tuttifrutti és rágógumi is nagyon finom, de egyelőre ezt kéne elhasználnom)

micsii

2013. február 22.

Már nem vagyok kis tini, pedig általában rajtuk éreztük ezeket a bódítóan édes illatokat. Kíváncsiságból vettem csak meg, hogy vajon mit szólnak mások hozzám, ilyesfajta illatokkal. Van egy elég érdekes, mű utóhatása, ami eléggé zavaró tud lenni, de szerencsére nem tolakodó az illat, annak ellenére, hogy 4-5 órát kibír. Nyáron biztosan nem tudnám magamon elviselni, de egyelőre az is kérdéses, hogy fogok belőle 70 ml-t elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Csibecsont

2012. november 16.

Férjem tini húgocskájának vettük karácsonyra, biztos nagyon fog neki tetszeni, mi ilyen huszonéves vénség létünkre el voltunk ájulva tőle, annyira finom :) Én is akartam venni, de Férj lehurrogott, hogy ne gyerekeskedjek :( Majd amikor nincs ott velem beszerzek egy üveggel, mert olcsó is nagyon, szóval egy Férj aztán nem állhat közénk! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

s_kitty

2012. október 11.

Nekem ez is nagyon tetszett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 11.

Nekem ez is nagyon tetszett :)

netta

2012. július 30.

Személy szerint nekem nagyon tetszik az illata, lehet hogy azért mert ezek az édeskés illatok bejönnek, DE sajna nem tart nagyon sokáig. Szülinapomra kaptam, lassan fogy, de ez nem baj.
Szóval nekem összességébe bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

Szóval nekem összességébe bejön.

vivuss87

2012. július 12.

imádom, a másik kedvencem a rágós mellett. nem fejfájdító, ami nálam nagyon lényeges. másoknak is tetszik rajtam. 2. üveggel használom. nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.