Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dbat55443, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi eperkrém illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Málna

2012. május 31.

Először nagyon tetszett, de megfigyeltem magamon, hogy ha 50 ml-es parfümöt veszek, általában megunom. Innen tudom, hogy annyira mégsem tetszik.Ez 70 ml-es:D Én 990 Ft-ért vettem, mert pont nem tudtam sokat költeni és kellett parfüm. Szóval az árat és a mennyiséget nézve egy szavam nem lehet, főleg, hogy az illata is hordható:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Catcake

2012. május 8.

Manapság szinte mindennek műillata van, főleg ha eperről van szó.. Nekem nagyon tetszik, imádom a krémes, finom illatokat, ez kifejezetten az. Nem valami tartós, de ha a ruhámra fújom, kb 4-5 óráig tartja magát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Odil

2012. május 6.

Vicces, a vaníliáson és a fahéjason kívül még ezt találtam a legértékelhetőbbnek a termékcsaládból. Műeper, de nagyon kis halványan, és a csuklómról fél órán belül elillant. El tudom képzelni, hogy kellemes legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

zsoxcore

2012. május 6.

Elhasználtam egy ilyen parfümöt. Ismerősöm is ilyet kapott névnapjára. Ő is elhasználta. Én szerettem, bár tömény egy picit szerintem, és nem nyári illat. Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

missmisfit

2012. március 14.

A drogériában fújtam magamra kíváncsiságból. Műeper és műanyag szaga van. Tényleg büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

koczianorsi

2012. január 31.

Büdös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 31.

Büdös...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.