Star Nature

Ár:   890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi kókusz illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Star Nature EDT Kókusz Illatú+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

pinky001

2015. december 8.

Barátnőmnek volt ez meg, nekem pedig a rágógumis tesókája. Hát sokan megfordultak utánunk a folyosón, az biztos. :D Jó emlékek, szeretem ezt a parfümöt, viszont mínusz egy csillag, azért, mert túlságosan hasonlít az autóillatosítóra egy idő után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Dézi

2014. november 16.

Nagyon régóta vadásztam erre a parfümre, mivel kókuszmániás vagyok és a vattacukros kistestvérét nagyon szerettem, így gondoltam kipróbálom ezt is. Pár hónapja végre beszereztem, de az illata nekem csalódás volt. Nagyon mű, tömény és van egy furcsa utóillata, amitől a falra mászok. Egyszer használtam, számomra pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Babooca

2014. szeptember 7.

Van egy leány a mellettem lévő faluba és folyton ezzel rongálja a környezetét a buszon.. Köztük engem is. Most ez van a soron, eddig a vattacukros volt 2 évig. Hát mit mondjak, nem örülök. A minap a nagy esőben is épp jött velünk és beült mögém és először azt hittem a busz Wunderbaumját érzem a hátsó ajtónál, de hamar elvetettem a tézist, mivel nem is volt Wunderbaum a buszon. Akkor ki más lehet, mint ő. Kedvesem sem érezte már jól magát a 40 perces buszút végén. Én is örömmel futottam le a buszról a friss levegőre. NINCS kókusz illata, ezt jó lesz elfelejteni. Az Alverde testolajának van, de ennek nincsen! Ne is akarjuk már könyörgöm bebizonyítani. Wunderbaum, avas Bounty, romlott műkókuszos szaloncukor előbb jut az eszembe róla, mint kókusz. Egyet kérdeznék csak eme illatcsalád (Star Nature) szorgos viselőitől, mindenféle utálat, és lenézés nélkül, hogy HOGYAN képesek minden egyes nap, napjában többször magukra fújni ezt úgy, hogy maguk sosem utálják meg??? Ehhez túlságosan lineáris ez az illat, és 50ml, ami pedig rengeteg egy nem jó minőségű locsolókölniből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

rb09

2014. július 11.

első fújásra borzasztó szaga van, nem is tudom mire emlékeztet.... talán benzinre? :O nem semmi, hogy ilyen terméket piacra dobnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

stenonis

2014. június 29.

Az ára alapján rosszabbra számítottam :) nem valódi kókusz, de egészen kellemes, nagyon édes, én szívesen fújkálom. Rajtam annyira tartós, mint egy testpermet, emiatt praktikusabb lenne egy műanyag flakon, ezt az amúgy is bűnronda üveget nem fogom nyáron magammal hurcolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

L.ajla

2014. május 29.

Ár/mennyiség arányban elég jó! 725ft volt a 75 ml egy eurósban de tavaly még olcsóbb volt...
Most kókuszmániában szenvedek, úgyhogy muszáj volt már megvennem, az yves rocher nekem drága most kicsit, és szagoltam azt is de fura volt nekem.
Ennek tetszik az illata, kókuszos valóban:)
Nem tudom mikor sokallok be megint ettől az édes illattól, de most tetszik. Habár így voltam anno a vattacukrossal is, most meg nem tudom elviselni sem...
Most arra, hogy kókuszillatom legyen bőven jó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Ennek tetszik az illata, kókuszos valóban:)
Most arra, hogy kókuszillatom legyen bőven jó:)

rhinestone

2014. május 23.

Régóta tartó szemezés után, csak vettem egyet, kemény 700 ft-ért, kb ennyit is ér, vagy kevesebbet.. :) Igazából az Yves Rocher kókuszos finomságán felbuzdulva vettem meg, és hát hiába az egy kifinomultabb darab, azért van ennek is egy kellemes kókusz illata, más is dicsérte, de mégsem az igazi, maradok a fent említettnél inkább. A tartóssága az olyan, hogy semmilyen, legalábbis rajtam nem, igen sokat fújkodtam magamra/nap, így gyorsan is fogy. Kókuszmániásoknak mindenképp megér egy próbát, ha más nem szoba/párna/wc illatosítónak még jó lehet. :) Azért kap egy hármast, mert lehetne sokkal gagyibb is az a kókusz illat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

meaviolet

2014. április 9.

Egy fújás: finom kókusz, kis idő múlva: gejl Pink Sugarrá változik, két fújás: gejl Pin Sugár némi kókusszal. Áldom az eszem, hogy kétszer megszagoltam mielőtt elhoztam volna... katasztrofális. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

brooke

2014. február 10.

Imádom a kókuszt, minden mennyiségben. Tényleg bounty csoki illatú. Az árához képest egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Rainbow7

2013. november 8.

Szerintem nagyon budos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Szerintem nagyon budos.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, D-Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.