Star Nature

Ár:   890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi kókusz illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Star Nature EDT Kókusz Illatú+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Laci

2012. április 20.

Ha kókusz illatra vágyik valaki, akkor Yves Rocher kis kókuszos parfümje, a Noix de Coco a tökéletes választás. Fényévekre van ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

ancsika

2012. március 25.

Tavaly nyáron vettem egy üveggel.(Kókusz mániás vagyok.)Kb.meg van a fele.Azért csak annyi,mert a táskámban hordtam,és valami módon kifolyt.A lányom szerint,olyan az illata,mint az autóillatosító.Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

natasha

2012. március 14.

megvettem anno mert kifogytam a parfümből és a pénzből igy hirtelen vennem kellett vmit! ez minden csak nem kókuszillatú.vagy lehet csak rajtam! alig vártam hogy elfogyjon a végén wc illatosítóként használtuk el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, D-Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.