Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

sissy93

2012. augusztus 17.

Egy budapesti alalujáróban volt lehetőségem megszagolni az összeset, de sajnos nem fogott meg egyik sem. Valami kellemesen édes illatot képzeltem ehhez, de nem az, nagyon mű. Pedig a vattacukros testvérkéjét annyira szeretem. Ez nálam nem talált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

vivuss87

2012. július 12.

nekem is van már a 2. üveggel. nem értem mért írják, hogy nem tartós, én még magamon is érzem 5-6óra után is. mindig mondják mások is, hogy milyen finom:) nagyon szeretem. Ár érték arányban szerintem kiváló. Ezektől a parfümöktől sosem fájdult meg a fejem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

lau0825

2012. június 23.

Igen, kapható Müllerben, én is ott vettem tegnap. Isteni :D:D Csak kár, hogy nem túl tartós.. Ha kell óránként befújkálom magam vele, imádok rágó illatú lenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

szaniblue

2012. május 12.

Én is szeretem. Az árához képest nagyon tartós. Szerencsére nekem nincs egy ismerősöm se akinek lenne ilyen. Az illata nagyon jó. :)
Az én anyukámnak is van, csak neki a vattacukros. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Az én anyukámnak is van, csak neki a vattacukros. XD

zsoxcore

2012. május 6.

Kb egy éve vettem egy ilyet. Nagyon szerettem, és még mindig van az alján egy pici. Az zavar, hogy rajtam kívül egy-két embernek volt ilyen parfümje az osztályban, aztán a padtársam is elkezdte használni, és még vagy 3 ember, így már a földszinten éreztem, hogy a másodikon lesz órám.
Így már picit 'uncsi lett' az illat. Mellesleg anyámnak is van ilyen parfümje. Szeretem, mert tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

ribizli

2012. április 26.

Érdekes, érdekes. Nagyon vadásztam a vaníliásat, de sajnos nem találtam, így a második prédámat, a rágósat vettem meg, nem csalódtam, rosszabb napokon fel tud dobni, és egyfolytában a csuklómat szaglászom, egész nap. :) Gyerekkoromra emlékeztet, bejövős. A környezetemben még senki nem rendelkezik ilyen parfümmel, úgyhogy érdekesen néztek rám, akik érezték rajtam az illatot, mind meg akartak enni. Ohhhhh... :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

szancsipancsi

2012. április 18.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. :)
Először is tényleg nagyon olcsó volt. Douglas-ban vettem azt hiszem 990 Ft volt. Szerintem nagyon tartós. Volt olyan, hogy reggel magamra fújtam és este mondták, hogy még érződik. Tényleg olyan rózsaszín gyerekrágó - azt hiszem Orbit - illata van.
Én olyan vagyok aki szeret a parfümében "megfürdeni", mert érezni szeretném magamon a saját parfümöm. Napközben többször újra is fújom mindig. (Nem tudom, hogy a környezetem mennyire díjazza)
Eddig eléggé megoszlottak róla a vélemények. Apukám egyenesen kiakadt tőle, az osztálytársaim nem kommentálták, de észre lehetett venni, hogy kinek tetszett és kinek nem. :] Anyukám egész jól tűri meg az illatot, neki is vettem egyet csak vattacukrosban, azt szereti :D
Én biztosan újra fogom venni, mert az egyik kedvenc - és legtartósabb - parfümöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. :)

Sephira

2012. március 30.

Vador, morfondíroztál ki lehet a célközönség aki használhatja a rágógumi illatú parfümöt. Eszembe jutott, hát a VV Zsófi. :D (Nem hallottál arról a számáról és videó klipjéről? :) Ezt a parfümöt neki találták ki, álmai illata. :D) (''Rágóó gumiiiiiii...'')

Komolyra fordítva: Volt alkalmam aluljáróban meg a Müllerben is megszaglászni őket kíváncsiságból (nem az összeset, annyit amennyit találtam és ki volt rakva), nagy részük nem valami intenzív a gyümölcs illatúaknak meg közük nincs a valódihoz hanem műűk. :/ A rágógumis az élethűbb, igazi gyümölcsrágó illata van, a csokis (most nem tudok az összes fajtához irkálni) tényleg olyan ahogy leírtátok, mű-csoki Mikulás vagy csoki nyuszi illata van (abból már inkább Choco-Lovers, annak sokkal inkább csoki illata van). Nem fújnám őket magamra, de poénnak jó fújkálni őket papír csíkra. Végül is olcsó és sok van benne, akinek tetszik jól járhat vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

vador

2012. február 28.

Egyszer fújtam a csuklómra kíváncsiságból. Azóta is foglalkoztat, kik lehetnek a célközönség, szerintem nagyon fura dolog rágógumi illatúnak lenni. Ahogy lelki szemeim előtt megjelenik a kép, amint egy csapat üzletember azon morfondírozik, hogy hát igen, rágógumi illatú parfümöt kéne gyártani és forgalmazni, mert abban van a "biznisz", nem bírom ki röhögés nélkül, bocsi. Szóval számomra tényleg bizarr, de ettől még no offense, használja, akinek bejön. Poén szintjén mindenképp korrekt, jópofa és olcsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Milli006

2012. február 28.

De undorító lehet ilyet használni "parfümként"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 28.

De undorító lehet ilyet használni "parfümként"...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol