Star Nature

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   70ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. február 27.

Kiszerelés:   70ml
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature EDT Vattacukor, Tutti-frutti, Rágógumi Illattal
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

MolnarKitty

2017. április 2.

Szeretem az olyan parfümöket amik édes illatúak Nem a legtartósabb de szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Szeretem az olyan parfümöket amik édes illatúak Nem a legtartósabb de szeretem

Arha

2017. február 23.

Hmm, tinikorom kedvence, nyáron még néha most is előveszem. Tökéletesen élethű rágóillat, az én szívemnek kedves, és sokan dicsérték rajtam. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Roxxy

2017. január 15.

Amikor étteremben dolgoztam,csak ez nyomta el az erős kajaszagot,amit bevett a hajam.#savedmylife A gyerekkorom jut eszembe róla,amikor sokkal többféle rágó volt,és az egyméteres Bubba például fénykorát élte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

DayanaComplow

2016. november 29.

Még a Douglas-ben vettem leárazáskor, ezer forintba se került. Nagyon jó illata van, kár h nem olyan tartós. Nagyon szeretem, de kicsit gyerekesnek találom, ezért nem nagyon használom a mindennapokra. Azonban a gyümölcsösebb illatokkal nem lenne gondom, szóval majd beszerzek egyet-kettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Kakao

2016. november 21.

Imádom a rágót ezért azonnal megvettem! Nem rossz! Finom az illata, de azoknak akik nem szeretik az édes illatú parfümöket nem ajánlom! Viszont nem a legtartósabb parfüm, de nem is vártam volna 1000Ft-ért! Nagyon sok van az üvegben! Én már másfél éve majdnem minden nap használom és még mindíg több van benne mint a fele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

HelenaMerle

2016. november 5.

Fú, baromira nem. Valahányszor megérzem buszon, utcán, vagy esetleg suliban jó esetben hetedikeseken, rosszban pedig tanárokon, :D ki tudnék szaladni a világból. Ha lenne gyerekem, és olyan parfümőrült lenne, mint én, ez lenne az, amire azt mondanám, hogy be ne hozza a lakásba! Borzasztóan műanyag, ragacsos, taszító. Én valahogy nem tudom komolyan venni, ha egy felnőtt nő ilyennel fujkálja magát, de tényleg, még gyerek kezébe se adnám, hiába érzem ezt egy csomó kislányon. De aki használja, annak egészségére :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 16.

Vény tyúkként vettem magamnak egy ilyen rágógumisat mert az akcióban is akciós volt! :)
Alapvetően a rózsaszín orbit a kedvencem és annak az illatára nagyon hasonlít.
Arra amire kitalálták, tökéletes. Olcsó, fújkáld, szintetikus. Nálam 5* mert az elvárásoknak maximálisan megfelel, ennyi pénzért! :)
És igen...lehetett volna sokkal rosszabb is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Alapvetően a rózsaszín orbit a kedvencem és annak az illatára nagyon hasonlít.
És igen...lehetett volna sokkal rosszabb is! :D

Boombapple

2016. június 29.

Undorító és ocsmány. A lakásban sem fújkálnám szét, mint illatosítót, mert egyszerűen hányinger ez a szag. Nem is értem, hogy hogy lehet ilyet használni parfümként. A buszon néha érzem a kislányokon, de inkább használjanak valami kevésbé irritálót, mint ezt.
Az illata ténylegesen tömény rágó és sajnos tartós is, mert egyszer fújtam a csuklómra, és 2 napon keresztül éreztem... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Nancika

2016. június 20.

Az illata nem tartós, ráadásul a táskában ereszt/folyik az üveg (mindegyik). Emellett nagyon gyerekes illat, a kamaszkoromat idézi a Pimkie-s parfümöt imitálva. Mégis szeretem. Mégsem tudnék neki 4 csillagnál kevesebbet adni. Szökő évente egyszer használom, de akkor nagyon jól esik. Akkor is inkább kb testpermet, mint parfüm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Bexxm

2016. május 30.

Én nem vettem ilyet sose, de sok ismerősöm használta mikor divatba jött. Hát mit ne mondjak nekem inkább büdös mint illatos. Az a tömény vattacukros édes és az az érdekes mellék illata az szörnyű. Szerencsére manapság kevésszer találkozok vele. Annyi pozitívuma viszont van, hogy olcsó. És persze sokáig érződik. (mondjuk számomra ez pont nem pozitívum, de aki szereti annak igen) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol